Apple Watch’ta Hala Karanlık Mod Yok, Ama Bir Sonraki En İyi Şey Nasıl Kurulur?

Amaç, Apple Watch’unuzu günün uygun saatlerinde birinden diğerine geçerek karanlık moda öykünecek şekilde ayarlamaktır. Bunun için Kısayollar uygulamasına ihtiyaç duyulacaktır. Kısayollar uygulaması yüklü değilse App Store’dan indirin. iPhone’unuzun Kısayollar ana ekranındaki Otomasyon sekmesinde Kişisel Otomasyon Oluştur’u seçin. İlk seçeneği seçin, Günün Saati. Apple Watch’unuzun “karanlık mod” yüzünüzü etkinleştirmesini istediğiniz zamanı girin. Örneğin, Saatinizi akşam geç […]

Apple Watch’ta Hala Karanlık Mod Yok, Ama Bir Sonraki En İyi Şey Nasıl Kurulur?

Amaç, Apple Watch’unuzu günün uygun saatlerinde birinden diğerine geçerek karanlık moda öykünecek şekilde ayarlamaktır. Bunun için Kısayollar uygulamasına ihtiyaç duyulacaktır.

  1. Kısayollar uygulaması yüklü değilse App Store’dan indirin.

  2. iPhone’unuzun Kısayollar ana ekranındaki Otomasyon sekmesinde Kişisel Otomasyon Oluştur’u seçin.

  3. İlk seçeneği seçin, Günün Saati.

  4. Apple Watch’unuzun “karanlık mod” yüzünüzü etkinleştirmesini istediğiniz zamanı girin. Örneğin, Saatinizi akşam geç saatlerde kullanıyorsanız saat 9’da başlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

  5. Yinele kutusunda Günlük’ü seçin.

  6. Eylemler kutusunda Eylem Ekle’yi seçin.

  7. Listeden Watch uygulamasını ve ardından Watch Face’i Ayarla’yı seçin.

  8. “Aktif saat yüzünü şu şekilde ayarla …” bölümünde seçtiğiniz “karanlık mod” saat yüzünün adını seçin.

  9. Seçiminizi onaylayın ve Apple Watch’unuz her gece seçilen saatte otomatik olarak gece moduna geçecektir.

Gibi Bayt İncelemesi YouTube notlarında, Çalıştırmadan Önce Sor kaydırıcısı geçiş düğmesi kullanılarak devre dışı bırakılmalıdır, aksi takdirde gündüz modundan gece moduna sorunsuz geçişi bozacaktır.

O zaman, hafif, “gündüz” Saat yüzünüz için birden dokuza kadar olan adımları tekrarlamanın basit bir durumu. Dördüncü adımda, bu durumda, sabah alarmınızla (eğer varsa) çakışan bir saat ayarlamak harika bir seçim olacaktır.

Teknory