ABD Şifre Baskısı Başlarken Netflix’in Profil Aktarımı Özelliği Nasıl Kullanılır?

Parolanızı başka biriyle paylaşan bir Netflix hesabı sahibiyseniz, o kişinin profilini kendi bağımsız hesabına dönüştürmeden önce profil aktarımlarını manuel olarak etkinleştirmeniz gerekir. Ayrıca bir masaüstü web tarayıcısı kullanarak hesabınızda oturum açmanız gerekir; Bu yazıyı yazarken, bu işlemi Netflix mobil ve TV uygulamalarını kullanarak gerçekleştirmenin bir yolu yoktur. Açık Netflix.com bir masaüstü web tarayıcısında. Seçenekler listesinden […]

ABD Şifre Baskısı Başlarken Netflix’in Profil Aktarımı Özelliği Nasıl Kullanılır?

Parolanızı başka biriyle paylaşan bir Netflix hesabı sahibiyseniz, o kişinin profilini kendi bağımsız hesabına dönüştürmeden önce profil aktarımlarını manuel olarak etkinleştirmeniz gerekir. Ayrıca bir masaüstü web tarayıcısı kullanarak hesabınızda oturum açmanız gerekir; Bu yazıyı yazarken, bu işlemi Netflix mobil ve TV uygulamalarını kullanarak gerçekleştirmenin bir yolu yoktur.

  1. Açık Netflix.com bir masaüstü web tarayıcısında.
  2. Seçenekler listesinden profilinizi seçin.
  3. Ekranın sağ üst köşesindeki profil simgenizi seçin.
  4. Açılır menüden Hesap seçeneğini seçin.
  5. Hesap ayarlarının en altına gidin.
  6. “Profil aktarımlarını aç” seçeneğini tıklayın.

Hesap ayarlarınızda bu seçeneğe tıkladığınızda, profil transferlerini açmak isteyip istemediğinizi soran bir sayfaya yönlendirileceksiniz. “Ana Sayfaya Dön” düğmesini tıklayarak isteği iptal etme veya “İzin Ver” düğmesini tıklayarak özelliği etkinleştirme seçeneği sunulur.

“İzin Ver” düğmesini tıkladıktan sonra, yapmanız gereken son bir şey olduğunu bildiren yeni bir ekrana yönlendirileceksiniz: hesabın e-posta adresi için gelen kutusuna gidin ve Netflix’in gönderdiği e-postadaki onay bağlantısını tıklayın. Sen.

Ayar değişikliğini onay e-postasını kullanarak manuel olarak onaylamazsanız, özelliğin otomatik olarak etkinleştirilmesi için iki gün beklemeniz gerekir. Profil aktarma özelliğini Kapat düğmesine tıklayarak manuel olarak kapatabilirsiniz veya öyle bırakırsanız, Netflix aracı iki yıl sonra otomatik olarak devre dışı bırakır.

Teknory