9 Lois Lane aktrisinin tümü en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Superman & Lois — “Fail Safe” — Resim Numarası: SML113a_0069r.jpg — Resim: Bitsie Tulloch, Lois Lane rolünde — Fotoğraf: Bettina Strauss/The CW — © 2021 The CW Network, LLC. Her hakkı saklıdır Superman: Legacy’de yeni bir Lois Lane ufukta görünüyor, ancak şimdiye kadar ikonik DC muhabirinin en iyi yorumunu hangi aktris yaptı? DC çizgi roman […]

9 Lois Lane aktrisinin tümü en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Superman & Lois — “Fail Safe” — Resim Numarası: SML113a_0069r.jpg — Resim: Bitsie Tulloch, Lois Lane rolünde — Fotoğraf: Bettina Strauss/The CW — © 2021 The CW Network, LLC. Her hakkı saklıdır

Superman: Legacy’de yeni bir Lois Lane ufukta görünüyor, ancak şimdiye kadar ikonik DC muhabirinin en iyi yorumunu hangi aktris yaptı?

DC çizgi roman bilgisinde Lois Lane kadar önemli olan çok az karakter vardır. Cesur muhabir, tüm zamanların en tanınmış çizgi roman figürlerinden biri olarak zamanın sınavından geçti ve nedenini görmek kolay.

Lois, DC Comics’e ilk çıkışını 1938’de yaptı. Daily Planet muhabiri olarak, Superman’in maceralarını haber yaptı ve bu arada, farkında olmadan yumuşak huylu muhabir Clark Kent kılığında onunla birlikte çalıştı. Sonunda hayatındaki iki erkeğin tek ve aynı olduğunu fark ederek onun iki tarafına da aşık oldu.

Gerçeğe ulaşma konusundaki kararlılığı ve bir muhabir olarak dürüstlüğü, onu çizgi roman tarihinin en popüler kadın figürlerinden biri haline getirerek yıllar boyunca katlandığını gördü. Ayrıca, karakterin televizyonda, filmde, animasyonda ve daha fazlasında birden çok kez görünmesiyle yıllar boyunca ana akım izleyicilere kendini sevdirdi.

Lois şu anda kendi dizisinin başrolünde yer alıyor. Süpermen ve LoisAdult Swim animasyon serisinde ana rolü oynuyor. Süpermen ile Maceralarım, ve DC Evreninde büyük ekranda Süpermen için yeni bir bölüm Süpermen: Miras şüphesiz bize karakterin zevk almamız için başka bir versiyonunu verecek. Artık parlak Rachel Brosnahan’ın onu DCU filminde oynayacağını biliyoruz.

Ama şimdiye kadar Lois Lane’in en iyi versiyonunu kim oynadı? Yıllar boyunca ona hayat veren tüm aktrisleri yansıtmak için bu fırsatı değerlendirelim.

Eğer hayranı iseniz Süpermen ve Loisdizinin geleceği hakkında haberler ve güncellemeler için The CW Spiral Podcast’i dinleyin. YouTube Kanallarına buradan abone olun.

Teknory