Ara: History Untold, ‘oyuncuya zaten kaybettiğini bildirecek’ çünkü yanlışlıkla kaybedilen bir oyuna devam etmek ‘berbat’

Oxide Games’in yaklaşan sıra tabanlı büyük strateji oyunu Ara: Anlatılmamış Tarih artık bir çıkış penceresi var ve hayranlara oyunun gelişiminin perde arkası görüntüleri gösterildi. Xbox Developer_Direct sırasında ortaya çıktı, Ara: Anlatılmamış Tarih ‘2024 sonbaharında’ Steam ve PC Game Pass aracılığıyla PC’de yayınlanacak. Genel olarak oyunların sonbahar sürümleri, eylül ile kasım ayları arasında bir lansmana işaret […]

Ara: History Untold, ‘oyuncuya zaten kaybettiğini bildirecek’ çünkü yanlışlıkla kaybedilen bir oyuna devam etmek ‘berbat’

Oxide Games’in yaklaşan sıra tabanlı büyük strateji oyunu Ara: Anlatılmamış Tarih artık bir çıkış penceresi var ve hayranlara oyunun gelişiminin perde arkası görüntüleri gösterildi.

Xbox Developer_Direct sırasında ortaya çıktı, Ara: Anlatılmamış Tarih ‘2024 sonbaharında’ Steam ve PC Game Pass aracılığıyla PC’de yayınlanacak. Genel olarak oyunların sonbahar sürümleri, eylül ile kasım ayları arasında bir lansmana işaret ediyor ancak Oxide Games henüz ayrıntıları açıklamadı.

Ayrıca, bir röportaj Xbox Wire’da yayınlandı, Ara: Anlatılmamış TarihTasarım Direktörü Michelle Menard, büyük strateji türünün geliştiricilerin geliştirmeyi hedeflediği alanları hakkında daha fazla konuştu. Alış. Bunlardan biri, oyunları üç ayrı aşamaya ayıran ve oyuncuların ancak yeterli ‘Prestij’e sahip olmaları durumunda ilerleyebilecekleri ‘Hareket’ sistemidir. Bu, görevleri tamamlamak ve teknolojik ilerlemeler sağlamak gibi şeylerle kazanılır. Temel olarak bu sistem, oyuncuların daha çabuk kaybetmesine neden oluyor ve Menard bunu “nezaket” olarak tanımlıyor.

Menard, “20 saatlik bir oyunun sonunda ikinci saatte kaybettiğinizi fark etmek çok zor,” diye açıkladı. “Yani bu, oyunculara karşı bir nezakettir. Bırakın inşa etsinler, erken kaybedsinler ve sonra yine de yeniden başlamalarına izin verin. Yani: sık sık başarısız olun, erken başarısız olun, bundan ders alın ve sonra daha fazla oynayın çünkü bu oyunları oynamak için başarısızlıklarınızdan ders almanız gerektiğini biliyorsunuz. Bunda yanlış bir şey yok ama oyuncunun zaten kaybettiğini bilmesini sağlayın ve gerçekten kaybetmesine izin verin.”

Developer_Direct sırasında ayrıca MachineGames’in ilk görüntüleri de ortaya çıktı Indiana Jones oyun. Başlıklı Indiana Jones ve Büyük ÇevreBirinci şahıs aksiyon-macera bu yılın sonlarında yayınlanacak Xbox Serisi X|S ve PC.

Ara: History Untold gibi hemen şimdi oynayabileceğiniz daha fazla oyun için, en iyi özetimize göz atmayı unutmayın. en iyi bilgisayar strateji oyunları. Farklı bir şey arıyorsanız, listemizde çok çeşitli harika seçenekler var. en iyi bilgisayar oyunları.

Teknory