Rimac, İlk Nevera EV Hiper Arabasının ABD’ye Teslim Edildiğini Duyurdu

Bir arabaya 2 milyon doların üzerinde harcamak, altı rakamlı bir araba satın aldığınızda elde edemeyeceğiniz bir dizi avantajı deneyimlemenizi sağlar; basın bülteni satın aldığınız araca özel. Manhattan Motorcars, arabanın yeni sahibinin araçla gittikten uzun süre sonra da yanında olacağını duyurdu. Avantajlar arasında özel etkinlikler, özelleştirilmiş servis randevuları ve arabanın teslimat sürecinde Rimac ile birlikte çalışmak […]

Rimac, İlk Nevera EV Hiper Arabasının ABD’ye Teslim Edildiğini Duyurdu

Bir arabaya 2 milyon doların üzerinde harcamak, altı rakamlı bir araba satın aldığınızda elde edemeyeceğiniz bir dizi avantajı deneyimlemenizi sağlar; basın bülteni satın aldığınız araca özel. Manhattan Motorcars, arabanın yeni sahibinin araçla gittikten uzun süre sonra da yanında olacağını duyurdu. Avantajlar arasında özel etkinlikler, özelleştirilmiş servis randevuları ve arabanın teslimat sürecinde Rimac ile birlikte çalışmak yer alır.

Özgürler Ülkesi ve Cesurlar Evi’ne giden özel Nevera, kaporta ve tekerlekler için Rimac’ın Barut Grisine boyandı ve diğer her yerde karartıldı. Gri tonlar yeterince ince, ancak bir Bugatti Veyron’dan daha hızlı ve bazı mahallelerin tamamından daha pahalıya mal olan bir arabada spot ışığının dışında kalmak için iyi şanslar. Fabrikadan çıkan yalnızca 150 Neveras, ABD modelini şimdiye kadar olduğundan biraz daha ayrıcalıklı kılıyor.

Teknory