Arcane’nin 2. Sezonundan İlk Fragman Geldi

Netflix, hit animasyon dizisinin 2. sezonundan ilk teaser fragmanını yayınladı. Gizemli. League of Legends uyarlamasının bir sonraki bölümünün bu Kasım ayında yayınlanması planlanıyor. Bir teaser olduğu için fragman, Jinx ve Co.’ya tehdit oluşturması muhtemel deneyleri hazırlayan uğursuz bir laboratuvara yönelik meşum bakış dışında bizi neler beklediğine dair pek bir şey açıklamıyor. Dizinin nasıl devam edeceğini […]

Arcane’nin 2. Sezonundan İlk Fragman Geldi

Netflix, hit animasyon dizisinin 2. sezonundan ilk teaser fragmanını yayınladı. Gizemli. League of Legends uyarlamasının bir sonraki bölümünün bu Kasım ayında yayınlanması planlanıyor.

Bir teaser olduğu için fragman, Jinx ve Co.’ya tehdit oluşturması muhtemel deneyleri hazırlayan uğursuz bir laboratuvara yönelik meşum bakış dışında bizi neler beklediğine dair pek bir şey açıklamıyor. Dizinin nasıl devam edeceğini merak ediyoruz. 1. sezonun dramatik sonu. 2. sezonun kadrosunda geri dönen yıldızlar Hailee Steinfeld, Ella Purnell, Kevin Alejandro ve Katie Leung yer alıyor. Aşağıdaki teaser’a göz atın:

Gizemli hem League of Legends hayranları hem de genel izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Netflix’in bu ivmeyi bu sonbaharda 2. Sezonda da sürdürmesini umuyoruz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow