Ark: Survival Ascending’deki Dinozorlara Göz Atın

Bugün, Xbox’ın en son Ortak Önizlemesi canlı yayını sırasında geliştirici Studio Wildcard, Ark: Survival Evolved’in yeniden yapımı olan Ark: Survival Ascending’i gösterdi. Ve buna uygun olarak, bir sürü dinozoru sergileyerek bunu yaptı. Uçan dinolarımız, sinsi dinolarımız ve yüzen dinolarımız var. Dinozorları avlıyorsun, dinolara biniyorsun ve dinolarla takılıyorsun. Ve en önemlisi, Unreal Engine 5 ile sıfırdan […]

Ark: Survival Ascending’deki Dinozorlara Göz Atın

Bugün, Xbox’ın en son Ortak Önizlemesi canlı yayını sırasında geliştirici Studio Wildcard, Ark: Survival Evolved’in yeniden yapımı olan Ark: Survival Ascending’i gösterdi. Ve buna uygun olarak, bir sürü dinozoru sergileyerek bunu yaptı.

Uçan dinolarımız, sinsi dinolarımız ve yüzen dinolarımız var. Dinozorları avlıyorsun, dinolara biniyorsun ve dinolarla takılıyorsun. Ve en önemlisi, Unreal Engine 5 ile sıfırdan yeniden inşa edildiği için harika görünüyor.

Aşağıdaki fragmana göz atın:

İlginçtir ki, Survival Ascending’in tüm platformlarda platformlar arası modlaması olacak. Xbox Wire’da yayınlayın. Görünüşe göre PC oyuncuları, Epic Launcher’dan indirilen Ark Devkit’i gerektirdiğinden aslında mod oluşturma yeteneğine sahip olacak, ancak modları oynamak herkes tarafından mümkün olacak.

Orijinal Ark: Survival Evolved, 2015 yılında piyasaya sürüldü.

Teknory