Metinlerinizi Android’den iPhone’a Aktarmanın Kolay Yolları

sayesinde bir Android telefondan yeni bir iPhone’a veri aktarmak kolaydır. iOS’a taşı uygulama. Her iki aygıtın da güce ve WiFi’ye bağlı olması gerekir ve görev tamamlanana kadar her iki telefonun da birbirine yakın olması gerekir. Metin sohbetlerinizi yepyeni veya yeni silinmiş bir iPhone’a taşımak için: Her iki cihazı da açın. Kurulum işleminin Uygulamalar ve Veriler […]

Metinlerinizi Android’den iPhone’a Aktarmanın Kolay Yolları

sayesinde bir Android telefondan yeni bir iPhone’a veri aktarmak kolaydır. iOS’a taşı uygulama. Her iki aygıtın da güce ve WiFi’ye bağlı olması gerekir ve görev tamamlanana kadar her iki telefonun da birbirine yakın olması gerekir. Metin sohbetlerinizi yepyeni veya yeni silinmiş bir iPhone’a taşımak için:

  1. Her iki cihazı da açın.
  2. Kurulum işleminin Uygulamalar ve Veriler sayfasına ulaşana kadar iPhone’da ekrandaki talimatları izleyin.
  3. “Android’den Verileri Taşı”yı seçin.
  4. Android telefonunuzda Move to iOS uygulamasını indirin ve başlatın. Devam’a ve ardından şartlar ve koşullar sayfasında Kabul Et’e dokunun.
  5. iOS cihazınızda, Android’den Taşı ekranında Devam’a basın. Tek seferlik bir kodun iPhone ekranınızda görünmesini bekleyin ve bu kodu Android telefonunuza girin.

Bu noktada, iPhone’unuz geçici olarak bir WiFi ağına bağlanacaktır. Sorulduğunda, Android telefonunuzda ağa katılmak için Bağlan’a basın ve Veri Aktar sayfasının ekranda görünmesini bekleyin. Bunu yaptıktan sonra, hangi tür içeriği aktarmak istediğinizi seçin. Devam’a basmadan önce Mesajlar’ın yanında bir onay işareti olduğundan emin olun. Aktarım biraz zaman alacaktır, bu nedenle iPhone ekranında işlemin tamamlandığını söyleyene kadar her iki cihazı yan yana şarj edin.

Bu veri aktarım yöntemi yalnızca yeni ve veri içermeyen bir iPhone’da çalışır. Ayrıca, Move to iOS uygulamasıyla ilgili bazı Google Play incelemelerine göre, genellikle metin mesajlarını taşımaya çalışırken sorunlar ortaya çıkıyor. Benzer bir şeyle karşılaşırsanız veya şu anda kullanımda olan bir iPhone’a metin aktarmaya çalışıyorsanız, diğer aktarım seçeneklerini keşfetmeniz gerekir.

Teknory