Ölümsüzlüğün Rahatsız Edici Gizemi Bu Ay PlayStation 5’e Geliyor

Sam Barlow’un beğenilen etkileşimli sinematik gizem oyunu Immortality, 23 Ocak’ta PlayStation 5’e çıkıyor. oyun ilk olarak Ağustos 2022’de Xbox Series X/S ve PC’ye geldi. Barlow’un önceki çalışmaları Her Story ve Telling Lies gibi Ölümsüzlük, oyuncuların kurgusal aktris Marissa Marcel’in (Manon Gage) ortadan kaybolmasının ardındaki gizemi çözmek için canlı aksiyon görüntüleri ile etkileşime girdiğini görüyor. Bir […]

Ölümsüzlüğün Rahatsız Edici Gizemi Bu Ay PlayStation 5’e Geliyor

Sam Barlow’un beğenilen etkileşimli sinematik gizem oyunu Immortality, 23 Ocak’ta PlayStation 5’e çıkıyor. oyun ilk olarak Ağustos 2022’de Xbox Series X/S ve PC’ye geldi.

Barlow’un önceki çalışmaları Her Story ve Telling Lies gibi Ölümsüzlük, oyuncuların kurgusal aktris Marissa Marcel’in (Manon Gage) ortadan kaybolmasının ardındaki gizemi çözmek için canlı aksiyon görüntüleri ile etkileşime girdiğini görüyor. Bir zamanlar gelecek vaat eden genç bir yıldız olan Marcel, ortadan kaybolmadan önce yalnızca üç film çekti; bunların hiçbiri yayınlanmadı.

Marcel’e ne olduğunu öğrenmek, her filmin kamera arkası görüntülerinin düzinelerce klibini aramayı, ipuçları için bunları temizlemeyi ve “kesimi eşleştirme” yeteneğini kullanarak ilgili videoları bulmayı içerir. Bu mekanik, oyuncuların bir sahne içindeki öğelere (bir kişi veya nesne gibi) tıklayarak seçilen öğeyi içeren yeni klipleri ortaya çıkarmasına olanak tanır. PS5 sürümü, bu mekanizmaları yeni dokunsal geri bildirim ve denetleyici hoparlör özellikleriyle geliştiriyor.

Ölümsüzlüğün rahatsız edici atmosferi, yaratıcı mekaniği ve güçlü hikaye anlatımı ona bir yer kazandırdı. oyun Bilgilendirici2022’nin En İyi 10 Oyunu. Immorality artık Netflix aracılığıyla Xbox Series X/S, PC ve mobil cihazlarda da mevcut.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow