Arrowverse Superman, Fan Sanatında DC Çıkışından Sonra Henry Cavill’i Rahatlatıyor

Henry Cavill’in Superman’in DC Universe’den çıkışıyla ilgili haberlerin ardından, yeni hayran sanatı Arrowverse’in Man of Steel’in sinematik varyantını desteklediğini görüyor. Henry Cavill’in Superman’den ayrılacağı haberinin ardından… dc Evreni, yeni bir hayran sanatı, Arrowverse’in Man of Steel’in sinematik muadilini rahatlattığını görüyor. Süpermen rolünü yeniden canlandırmasına rağmen siyah adam‘in kredi sonrası sahnesinde, Cavill’in Çelik Adam olarak geçirdiği […]

Arrowverse Superman, Fan Sanatında DC Çıkışından Sonra Henry Cavill’i Rahatlatıyor

Henry Cavill’in Superman’in DC Universe’den çıkışıyla ilgili haberlerin ardından, yeni hayran sanatı Arrowverse’in Man of Steel’in sinematik varyantını desteklediğini görüyor.


Henry Cavill’in Superman’den ayrılacağı haberinin ardından… dc Evreni, yeni bir hayran sanatı, Arrowverse’in Man of Steel’in sinematik muadilini rahatlattığını görüyor. Süpermen rolünü yeniden canlandırmasına rağmen siyah adam‘in kredi sonrası sahnesinde, Cavill’in Çelik Adam olarak geçirdiği zaman, yeni bir başlangıç ​​gibi görünen şeyin ardından sona eriyor. James Gunn ve Peter Safran’ın liderliğinde DC Studios’un piyasaya sürülmesiyle birlikte, yakın zamanda yeni bir stüdyonun kurulduğu doğrulandı. Süpermen film yapım aşamasında ve kahramanın yeni bir yinelemesine odaklanacak. Hayranlar, Cavill’in DCU’dan Superman olarak ayrılmasına sert tepkiler verirken, sosyal medyada ortaya çıkan şok edici haberler hâlâ tartışılıyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Bazı durumlarda, yetenekli hayran sanatçıları, Cavill’in Süpermen döneminin bir övgüsü veya kutlaması olarak da hizmet eden çalışmaları aracılığıyla duyuruyu işliyorlar. Sterek için hissediyor Cavill’in Süpermen’inin, Arrowverse’in bir parçası olarak var olan Tyler Hoechlin’in DC kahramanı yinelemesiyle rahatlatılması ve kucaklanmasıyla özel bir parça yaratan hayran sanatçılarından biridir. Sanat eseri ayrıca, aşağıda görülebilen klasik Clark Kent fanilalarını giyen Cavill ve Hoechlin’in çekimlerini kullanan sanatçı ile zarif bir tasarımdır:

İLGİLİ: DCU’nun Cesur Geleceği, Arrowverse Umutları İçin Kötü Bir İşaret


Canlı Eylemde Süpermen İçin Sırada Ne Var?

DC çizgi romanlarından Calvin Ellis ve Clark Kent'in yan yana özel görseli

Cavill’in DCU’da Süpermen olarak geçirdiği süre sona eriyor olsa da, Krypton’un son oğlu yakın zamanda ekrandan ayrılmayacak. Yeni başlayanlar için, Gunn’ın yeni Süpermen yeniden başlatması, bir muhabir ve süper kahraman olarak ilk günlerinde Clark’ın daha genç bir versiyonunu görecek. DC Studios’un eş CEO’su tarafından yazılan Gunn, bunun bir başlangıç ​​hikayesi olmayacağını ve Man of Steel’in bu versiyonunun zaten kanondaki çeşitli önemli karakterleri tanıyacağını doğruladı. Lois Lane de dahil olmak üzere ikonik karakterlerin yeni filmde yer alacağı bildiriliyor. Süpermen franchise. Gunn senaryoyu yazarken, şu anda ekli bir yönetmen yok.

JJ Abrams ve Ta-Nehisi Coates’in ana DCU sürekliliğinin dışında gerçekleşecek olan Black Superman yeniden başlatmasının, Gunn’ın yeni projesine rağmen ilerlemeye devam ettiği bildiriliyor. Bir süredir herhangi bir güncelleme olmamasına rağmen, Michael B. Jordan’ın HBO Max için hazırladığı Val-Zod dizisi, görünüşe göre hala geliştirme aşamasında. CW’de, Süpermen ve Lois 3. sezon yolda ve 14 Mart Salı günü prömiyer yapacak. The CW’nin yeni sahipleri programlama stratejilerini yeniden düzenlerken bunun Hoechlin’in serisinin son sezonu olup olmayacağı henüz belli değil.

Pek çok hayranın Cavill’in Superman’inin DCU’dan ayrılmasıyla harap olması anlaşılır olsa da, İngiliz yıldızın seriye farklı bir oyuncu olarak dönme şansı her zaman var. Cavill’in artık ünlü kırmızı-mavili takımını giymese de ileride farklı bir DC karakterini canlandırabileceğine dair raporlar ortaya çıktı. Başrol oynayacak ve yönetici yapımcılığını üstlenecek olan Cavill olarak savaş çekici TV şovu, şimdilik pelerini kapatıyor, Gunn’s’daki yeni Çelik Adam’ın kim olacağını zaman gösterecek Süpermen yeniden başlat.

DAHA: WB’nin DCEU Yeniden Başlatma Planı, Arrowverse’in İnanılmaz Başarısına Hakaret Ediyor

Kaynak: Sterek İçin Hissediyor/Instagram

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory