Artık SIM olmadan Telegram’a kaydolabilirsiniz

Hadlee Simons / Android Yetkilisi TL;DR Telegram’ın en son güncellemesi, servise SIM kart olmadan kaydolmanızı sağlar. Bu özellik, anonim telefon numaralarından yararlanır. Telegram, çoklu hesap desteği, kanallar ve daha fazlası gibi pek çok özelliği masaya WhatsApp’ın önüne getirme konusunda bir üne sahiptir. Şimdi şirket, gizlilik bilincine sahip kullanıcılar için bir güncelleme duyurdu. Şirket bir blog […]

Artık SIM olmadan Telegram’a kaydolabilirsiniz

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Telegram’ın en son güncellemesi, servise SIM kart olmadan kaydolmanızı sağlar.
  • Bu özellik, anonim telefon numaralarından yararlanır.

Telegram, çoklu hesap desteği, kanallar ve daha fazlası gibi pek çok özelliği masaya WhatsApp’ın önüne getirme konusunda bir üne sahiptir. Şimdi şirket, gizlilik bilincine sahip kullanıcılar için bir güncelleme duyurdu.

Şirket bir blog yazısı ile duyuruldu en son uygulama güncellemesinin, SIM kart olmadan bir Telegram hesabına kaydolmanıza izin vereceğini. Daha spesifik olarak, anonim bir telefon numarası satın almanız gerekecek. parça platformu.

Bu anonim numaraların yalnızca Telegram ile birlikte kullanılabileceğini belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, mevcut numaranızı herhangi bir nedenle (örneğin gizlilik) Telegram’a bağlamak istemiyorsanız, bu yine de oldukça harika bir özelliktir.

Güncelleme başka neler getirdi?

Bu, yeni güncellemenin bir parçası olarak Telegram’a yapılan tek ekleme değil. Ayrıca, tüm yeni sohbetler için otomatik silme işlevi, gruplarda geliştirilmiş konu işlevi, gruplar için “agresif anti-spam” modu ve insanların sizi kullanıcı adı veya telefon olmadan ekleyebilmesi için geçici bir QR kodu oluşturma yeteneği de alıyorsunuz. sayı.

Telegram ayrıca iOS’ta emoji arama, Premium kullanıcılar için daha fazla özel emoji ve daha etkileşimli emoji gibi emoji ile ilgili çeşitli ince ayarlar getiriyor.

Son olarak şirket, Android uygulamasındaki depolama kullanımı sayfasının iOS ile uyumlu bir şekilde elden geçirildiğini doğruladı. Bu, depolama kullanımını sohbete göre görüntüleyebileceğiniz ve bir sohbetten tüm medya türlerini silebileceğiniz (örneğin, bir sohbetteki tüm videoları silme) anlamına gelir.

Artık SIM olmadan Telegram’a kaydolabilirsiniz

Teknory