ASUS ROG Ally 200 $ indirimle çalınıyor

Nick Fernandez / Android Otoritesi Tatil sezonu, kendinize yeni bir taşınabilir oyun konsolu hediye etmek için ideal bir zamandır ve bu ASUS ROG Ally fırsatı da bunun için mükemmel bir bahanedir. Stoklar tükenirken, Best Buy yeni taşınabilir konsolu yalnızca 399,99 $ fiyatla satışa sundu; bu, benzeri görülmemiş %33’lük bir fiyat düşüşü. ASUS ROG Ally 399,99 […]

ASUS ROG Ally 200 $ indirimle çalınıyor

Nick Fernandez / Android Otoritesi

Tatil sezonu, kendinize yeni bir taşınabilir oyun konsolu hediye etmek için ideal bir zamandır ve bu ASUS ROG Ally fırsatı da bunun için mükemmel bir bahanedir. Stoklar tükenirken, Best Buy yeni taşınabilir konsolu yalnızca 399,99 $ fiyatla satışa sundu; bu, benzeri görülmemiş %33’lük bir fiyat düşüşü.

ASUS ROG Ally 399,99 $ (200 $ indirim)

Yaz aylarında piyasaya sürülen bu, Z1 Extreme versiyonundan marjinal olarak daha az güçlü olan el cihazının Ryzen Z1 modelidir. Daha üst seviye modeli tercih etmek istiyorsanız, bu cihazda daha mütevazı bir 100 $ indirim mevcut, bu da fiyatı 700 $’dan 599,99 $’a düşürüyor.

ASUS ROG AllyASUS ROG Ally

ASUS ROG Ally

Windows oyun deneyiminizi yola taşıyın

Switch’e sağlam bir alternatif mi arıyorsunuz? Daha fazla kendinizi yormayın, ASUS ROG Ally, 7 inç ekrana, yerleşik oyun kontrollerine ve taşınabilir bir konsol deneyimi için TV’nize ve uzaktan kumandalara bağlanabilme özelliğine sahip, güçlü bir el tipi oyun bilgisayarıdır.

ASUS ROG Ally, Windows 11’de çalışır ve performans ile uygun fiyat arasında denge arayan oyuncular için tasarlanmıştır. 500 nit parlaklık ve 30 Hz ile 120 Hz arasında değişken yenileme hızı sunan 1080p ekrana sahip olup canlı ve akıcı bir görsel deneyim sağlar. Cihazın AMD Ryzen Z1 işlemcisi, 2,8 teraflop işlem gücü sağlama kapasitesine sahip olup, bu da onu çeşitli oyun ihtiyaçları için yetkin bir seçim haline getiriyor. Kutudan çıktığı anda Steam ve Epic Games Store da dahil olmak üzere çok çeşitli PC oyun pazarlarını destekler. ROG Ally’nin tasarımı, yerleşik oyun kontrolleri ve daha sürükleyici bir oyun deneyimi için TV’ye bağlanabilme özelliğiyle kullanıcı konforunu ve rahatlığını ön plana çıkarıyor.

Bu fırsatın popüler olmasını bekliyoruz, bu yüzden yukarıdaki widget’ı kullanarak yayındayken kontrol edin.

ASUS ROG Ally 200 $ indirimle çalınıyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow