T-Mobile’ın Netflix on Us değişiklikleri düşündüğümüzden çok daha kötü –

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR T-Mobile, yalnızca Temel Netflix planına sahip olanları Reklamlı Standart planına değil, aynı zamanda reklamsız ücretsiz Standart planı alanlara da reklamlı plana taşıyor. Bu, T-Mobile’dan Netflix’in Us ayrıcalıklarını alan herkesin artık reklam gösteren yayın planını alacağı anlamına geliyor. Aboneler, Standart ve Premium planlarını reklamsız almak için sübvansiyonlu bir ücret ödeyebilir. […]

T-Mobile’ın Netflix on Us değişiklikleri düşündüğümüzden çok daha kötü –

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • T-Mobile, yalnızca Temel Netflix planına sahip olanları Reklamlı Standart planına değil, aynı zamanda reklamsız ücretsiz Standart planı alanlara da reklamlı plana taşıyor.
  • Bu, T-Mobile’dan Netflix’in Us ayrıcalıklarını alan herkesin artık reklam gösteren yayın planını alacağı anlamına geliyor.
  • Aboneler, Standart ve Premium planlarını reklamsız almak için sübvansiyonlu bir ücret ödeyebilir.

Daha önce T-Mobile’ın Netflix on Us promosyonunu değiştirdiğini bildirmiştik. Sızan dahili belgelere dayanan bir rapor, operatörün Temel Netflix planını alan tüm kişileri promosyon aracılığıyla Standart Reklamlı planına taşıyacağını ileri sürdü. Şimdi, tarafından toplanan yeni bilgiler Mobil Rapor değişimin düşündüğümüzden çok daha kötü olduğuna dikkat çekiyor.

Yayın, müşterilerin çeşitli planlara ilişkin olarak aldığı metinlerin yanı sıra dahili kaynaklardan alınan notlara dayanarak, Netflix’i operatör aracılığıyla Bizden alan her T-Mobile müşterisinin, mevcut durumlarına bakılmaksızın artık Reklamlı Standart planına taşınacağını bildiriyor. plan.

Bu, eğer bir Magenta Plus/MAX veya Go5G Plus/Next abonesiyseniz ve şu anda reklamsız olarak Standart Netflix’in keyfini çıkarıyorsanız, Reklamlı Standart planına düşürüleceğiniz ve bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığı anlamına gelir.

T-Mobile ayrıca anlaşmadaki değişiklikleri özel web sitesinin SSS bölümünde de doğruladı. Netflix Bize sayfasında. Yeni plan kuralları 24 Ocak’tan itibaren yürürlüğe girecek. şirket tarafından onaylandı X’te (eski adıyla Twitter).

Reklamlı Standart Netflix planı, kullanıcıların aynı anda iki ekranda ve 1080p kalitesinde yayın izlemesine olanak tanır. Elbette normal Standart Netflix planının aksine reklamlarla birlikte geliyor.

Bununla birlikte, reklamsız Standart planı istiyorsanız T-Mobile’a ayda 8,50 ABD doları tutarında indirimli fiyat ödeyebilirsiniz. Bu, plan için doğrudan Netflix’e ödeyeceğiniz tutarla karşılaştırıldığında ayda 6,99 ABD doları tasarruf etmenizi sağlar. Netflix aboneliği alma ve planları hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.


T-Mobile’ın Netflix on Us değişiklikleri düşündüğümüzden çok daha kötü –

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow