Bu minik 18$’lık Anker şarj cihazıyla cihazlarınızı yıldırım hızında şarj edin

Telefonlarının saatlerce şarj olmasını bekleyecek vakti olmayan kimse yoktur, bu yüzden Amazon’da sadece 18 dolara Anker 45W USB-C şarj cihazını bulmak bizi heyecanlandırdı, özellikle de önerilen perakende satış fiyatı 24 dolar olduğu için. Bu, cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde dolduracak kompakt bir güç merkezidir. Süper Hızlı Şarj 2.0 özelliği sayesinde akıllı telefonunuzu bir saatten […]

Bu minik 18$’lık Anker şarj cihazıyla cihazlarınızı yıldırım hızında şarj edin

Telefonlarının saatlerce şarj olmasını bekleyecek vakti olmayan kimse yoktur, bu yüzden Amazon’da sadece 18 dolara Anker 45W USB-C şarj cihazını bulmak bizi heyecanlandırdı, özellikle de önerilen perakende satış fiyatı 24 dolar olduğu için. Bu, cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde dolduracak kompakt bir güç merkezidir.

Süper Hızlı Şarj 2.0 özelliği sayesinde akıllı telefonunuzu bir saatten kısa sürede tam kapasiteye kadar şarj edebilirsiniz, bu oldukça harika. Bunu çalıştırmak için 5A şarj kablosuna ihtiyacınız olacak, ancak bunu kolayca edinebilirsiniz. Bu Anker modeli bir GaN şarj cihazı olduğundan, oldukça küçük bir alettir, bu nedenle nereye giderseniz gidin cebinize veya çantanıza kolayca sığar. Ayrıca akım düzenlemesi ve cihazınızı aşırı voltaja karşı koruma konusunda çok daha iyi olduğu anlamına gelir.

Katlanabilir bir tasarıma sahip olduğundan, uçlar cebinizden dışarı çıkmaz veya dizüstü bilgisayarınız, kitaplarınız veya sırt çantanızda bulunan başka bir şey nedeniyle bükülmez. Sadece 18 dolara, bu fırsatı yenmek zordur. Anker 45W USB-C şarj cihazını Amazon’dan alabilir ve cihazlarınızı hızla tam kapasiteye getirebilirsiniz.

Anker 45W USB-C şarj cihazı şu anda 18 dolara düştü

Bu minik 18$’lık Anker şarj cihazıyla cihazlarınızı yıldırım hızında şarj edin

Teknory