ASUS VivoBook Pro 16X dizüstü bilgisayar, bu rekor düşük fiyata bir yaratıcının hayalidir

Bir MacBook için yaklaşık 1.500 $ harcarsanız, bu paranın büyük bir kısmı küçük Apple logosu için ödenecektir, halbuki ASUS dizüstü bilgisayarlar paranızın çok daha fazlasını makinenin teknik özelliklerine harcıyor. ASUS VivoBook Pro 16X, bunun mükemmel bir örneğidir ve bugün dizüstü bilgisayar en iyi duruma geldiğinde paranızın karşılığını daha da fazla alabilirsiniz. 1.359,51 $’lık rekor düşük […]

ASUS VivoBook Pro 16X dizüstü bilgisayar, bu rekor düşük fiyata bir yaratıcının hayalidir

Bir MacBook için yaklaşık 1.500 $ harcarsanız, bu paranın büyük bir kısmı küçük Apple logosu için ödenecektir, halbuki ASUS dizüstü bilgisayarlar paranızın çok daha fazlasını makinenin teknik özelliklerine harcıyor. ASUS VivoBook Pro 16X, bunun mükemmel bir örneğidir ve bugün dizüstü bilgisayar en iyi duruma geldiğinde paranızın karşılığını daha da fazla alabilirsiniz. 1.359,51 $’lık rekor düşük fiyat (290 $ indirim).

Bu, yaratıcı gücün Eylül ayındaki çıkışından bu yana en iyi fiyatı olmakla kalmıyor, aynı zamanda bu yıl ilk kez 1.500 doların altına satılıyor. Cihazın tasarımını ve donanımını incelediğinizde, bunun ödemeye değer bir fiyat olduğunu keşfedersiniz.

ASUS VivoBook Pro 16X (Ryzen 9, 32GB, 1TB)ASUS VivoBook Pro 16X (Ryzen 9, 32GB, 1TB)

ASUS VivoBook Pro 16X (Ryzen 9, 32GB, 1TB)

Bu güçlü dizüstü bilgisayar, benzersiz hız ve doğruluk sunarak yaratıcı vizyonunuzu şekillendirmek için tasarlandı. Dünyanın ilk 16 inç NanoEdge 4K OLED ekranına sahip olan bu ekran, 3840 x 2400 çözünürlüğü ve %100 DCI-P3 renk gamı ​​ile sizi canlı renkler ve keskin ayrıntılarla sarmalar.

Dünyanın ilk 16 inçlik NanoEdge 4K OLED ekranına sahip olan ASUS VivoBook Pro 16X, hem yaratıcılar hem de profesyoneller için idealdir. Güçlü AMD Ryzen 9 5900HX işlemci, ışık hızında performans ve sorunsuz işleme sağlayan NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti grafik kartıyla tamamlanır. Teknik özellikler listesi, 32 GB RAM artı 1 TB SSD ile tamamlanır ve ASUS IceCool Plus teknolojisine sahip çift fanlı soğutma sistemi sayesinde her şey soğutulur.

Yukarıdaki widget’a basarak ASUS VivoBook Pro 16X ve bu harika fırsat hakkında daha fazla bilgi edinin.

ASUS VivoBook Pro 16X dizüstü bilgisayar, bu rekor düşük fiyata bir yaratıcının hayalidir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow