Netflix, şovlara ve indirmelere hızlı erişim için yeni ‘Netflix’im’ sekmesini ekliyor

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Mobil Netflix uygulamasında “Netflix’im” adlı yeni bir sekme bulunur. My Netflix sekmesi, “İndirilenler” sekmesinin yerini aldı. Yeni sekme, kullanıcıların izlemek istedikleri şovları daha hızlı bulmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Mobil cihazlar için Netflix uygulaması yeni bir sekme alıyor. Bu yeni sekme, kullanıcıların izlemek istedikleri şovları daha hızlı bulmalarına yardımcı olmayı […]

Netflix, şovlara ve indirmelere hızlı erişim için yeni ‘Netflix’im’ sekmesini ekliyor

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Mobil Netflix uygulamasında “Netflix’im” adlı yeni bir sekme bulunur.
  • My Netflix sekmesi, “İndirilenler” sekmesinin yerini aldı.
  • Yeni sekme, kullanıcıların izlemek istedikleri şovları daha hızlı bulmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Mobil cihazlar için Netflix uygulaması yeni bir sekme alıyor. Bu yeni sekme, kullanıcıların izlemek istedikleri şovları daha hızlı bulmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Bugün, Netflix ilan edildi iOS ve Android için dünya çapında “My Netflix” adlı yeni bir özelliği kullanıma sunuyor. Bu yeni özellik, ekranın sağ alt köşesinde bir sekme olarak görünecek ve eski “İndirilenler” sekmesinin yerini alacak.

Şirkete göre My Netflix, “indirdiklerinizi (örneğin, o uzun uçuş için oyun kurucu bölümleri), beğendiğiniz dizileri ve filmleri ve Listem’e kaydettiğiniz programları ve filmleri görebileceğiniz özel bir alan olacak. Ayrıca izlediğiniz fragmanları, ayarladığınız hatırlatıcıları, bitirmediğiniz şovları, izlediğiniz içerikleri ve daha fazlasını da görebileceksiniz.

Netflix Blogum Resim 1

Sekme, izlemek istediğiniz şovlara ve filmlere kısayollar sağlayan, özel olarak tasarlanmış tek duraklı bir mağaza olarak tanımlanır. Ve onunla ne kadar çok etkileşime girerseniz, içerik sekmede görünecektir.

Extraction 2 gibi daha fazla aksiyon-gerilim filmini Listeme kaydetmek veya Bridgerton’ın her sezonuna bir başparmak vermek gibi Netflix’le ne kadar çok etkileşimde bulunursanız ve sevdiğiniz şeyleri ne kadar çok söylerseniz, Netflix’im sekmesinde o kadar çok şey göreceğinizi unutmayın.

Bir iPhone kullanıcısıysanız, bugünden itibaren bu yeni özellikten yararlanabileceksiniz. Android telefon sahipleri maalesef onlar kadar şanslı değil. Netflix, bu yeni özelliği Android için Ağustos ayı başlarında kullanıma sunacağını söylüyor.

Netflix, şovlara ve indirmelere hızlı erişim için yeni ‘Netflix’im’ sekmesini ekliyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow