Avatar 2 Box Office, Sadece Bir Hafta Sonunda 2022’nin Küresel İlk 10’una Girecek

James Cameron’ın Avatar: The Way of Water filminin açılış haftasonunun sonunda dünya çapındaki gişede 400 milyon doları geçmesi bekleniyor. için küresel açılış hafta sonu gişe Avatar: Suyun Yolu 2022’nin En İyi 10 listesine yerleştirecek. film, James Cameron’ın 2009’daki mega hitinin uzun zamandır beklenen devam filmi. avatarı, muhteşem CGI’sı ve dünya inşası sayesinde hızla tüm zamanların […]

Avatar 2 Box Office, Sadece Bir Hafta Sonunda 2022’nin Küresel İlk 10’una Girecek

James Cameron’ın Avatar: The Way of Water filminin açılış haftasonunun sonunda dünya çapındaki gişede 400 milyon doları geçmesi bekleniyor.


için küresel açılış hafta sonu gişe Avatar: Suyun Yolu 2022’nin En İyi 10 listesine yerleştirecek. film, James Cameron’ın 2009’daki mega hitinin uzun zamandır beklenen devam filmi. avatarı, muhteşem CGI’sı ve dünya inşası sayesinde hızla tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi haline geldi. Baş karakterler Jake (Sam Worthington) ve Neytiri’nin (Zoe Saldaña) geri dönüşünü içeriyor ve on yıl sonra, artık evleri Pandora’yı daha fazla insan işgalciye karşı savunmak zorunda olan ebeveynler oldukları hayatlarını anlatıyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Başına Son teslim tarihiyurt içi gişe açılış hafta sonu için Avatar: Suyun Yolu tahmin edilenden biraz daha düşük olan toplam 150 milyon $ ile kapanması bekleniyor. Ancak bu, dünya çapındaki toplam açılış tahminlerini 410 milyon doların üzerine çıkaracak. Bu büyük alım, onu 2022 için küresel gişe tablosunda otomatik olarak 10 numaraya yerleştirecek ve Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları 11 numarada ve Çin bilimkurgu komedisinde Ay Adamı dokuz numarada

İlgili: Avatar: The Way Of Water’ın Kredi Sonrası Bir Sahnesi Var mı?


Avatar Nasıl: The Way of Water’ın Toplam Gişesi Nasıl Görünebilir?

avatar 2 gerçek anlamı

Bu yılki diğer filmlerin çoğunu ne kadar kolay alt ettiği göz önüne alındığında, Avatar: Suyun Yolu gibi gişe rekorları kıran filmleri içeren rekabetin çoğunu yenme yolundadır. Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange ve Jurassic Dünya Hakimiyeti. Bu, büyük tanıtım ve reklam kampanyası hesaba katılmadan önce yaklaşık 400 milyon dolarlık bir fiyat etiketi ile gelen film için iyi bir haber. Cameron’a göre, projenin en çok hasılat yapan filmlerden biri olması gerekecek. ödeşme zamanı, bu yüzden çok fazla baskı var, özellikle de filmin performansı, ilki 20 Aralık 2024’te prömiyeri yapılacak olan vaat edilen üç devam filminin geleceğini belirleyeceği için.

Tahminlerden daha düşük açılmasına rağmen uzmanlar, müşterilerin premium film formatları için bilet satın alma eğiliminde olmaları sayesinde filmin gişesinin yavaş ve istikrarlı bir şekilde devam edeceğinden eminler. Tıpkı orijinal hit gibi avatarı, Suyun Yolugişe, IMAX ve 3D biletlerle desteklenecek. Üç saat 12 dakikalık olağanüstü gösterim süresi, her sinemada günde çok sayıda gösterim yapılmasını da engelliyor, bu nedenle her hafta sonu brütler beklenenden daha düşük olsa da, muhtemelen tutarlı kalacak ve muhteşem bir sayıya ulaşacaklar.

Ancak, durum böyle olmayabilir Avatar: Suyun Yolu yılın en çok hasılat yapan bir numaralı filmi olmayı başaracaktır. 16 Aralık çıkış tarihi nedeniyle, eski devam filmi gibi bazı rekor kıran hitlerle rekabet etmek için yıl sonuna kadar sadece iki haftası var. Top Gun: Maverick. Bu film şu anda 1,49 milyar dolarla yılın en çok hasılat yapan filmi. avatarı Yeni Yıldan önceki toplamı karşılamak için önümüzdeki iki hafta sonu boyunca aynı miktarı veya daha fazlasını yapmak, ki bu tamamen olası görünmüyor.

Devamı: Avatar 2, James Cameron’ın En İyi VE En Kötü Rotten Tomatoes Skorlarından BiriKaynak: Son tarih

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory