AirPods Pro, Amazon’daki rekor düşük fiyatlarına ve daha fazla fırsata yakın

49,01 $ tasarruf edin: İkinci nesil AirPods Pro’yu Amazon’da yalnızca 199,99 ABD doları karşılığında alın(Yeni bir sekmede açılır)En iyi satın alım(Yeni bir sekmede açılır)Walmart(Yeni bir sekmede açılır)ve Hedef(Yeni bir sekmede açılır) 13 Mart itibariyle. 249 $’lık fiyat etiketindeki bu 49 $’lık indirim, size %20’lik bir tasarruf sağlıyor ve tomurcukları şimdiye kadarki en düşük fiyatlarından sadece […]

AirPods Pro, Amazon’daki rekor düşük fiyatlarına ve daha fazla fırsata yakın

49,01 $ tasarruf edin: İkinci nesil AirPods Pro’yu Amazon’da yalnızca 199,99 ABD doları karşılığında alın(Yeni bir sekmede açılır)En iyi satın alım(Yeni bir sekmede açılır)Walmart(Yeni bir sekmede açılır)ve Hedef(Yeni bir sekmede açılır) 13 Mart itibariyle. 249 $’lık fiyat etiketindeki bu 49 $’lık indirim, size %20’lik bir tasarruf sağlıyor ve tomurcukları şimdiye kadarki en düşük fiyatlarından sadece 99 sent uzağa koyuyor.


Bu sabahki bahar sarhoşluğunu atlatmanıza yardımcı olacak bazı iyi haberlere mi ihtiyacınız var? Apple’ın en iyi kulaklıklarından bazılarının fiyatları nihayet düştü – şimdiye kadarki en düşük fiyatlarına yakınlar.

Bayi seçiminizi yapabilirsiniz – ikinci nesil AirPods Pro, Amazon’da yalnızca 199,99 ABD Doları karşılığında satışta(Yeni bir sekmede açılır)En iyi satın alım(Yeni bir sekmede açılır)Walmart(Yeni bir sekmede açılır)ve Hedef(Yeni bir sekmede açılır) 13 Mart itibariyle. Kulaklık fırsatlarını yakından takip ediyoruz, bu nedenle size bu kulaklıkların 199 $’a sabitlenmesinden bu yana bir ay geçtiğini ve ondan önce en son tatillerde indirim gördüklerini söyleyebiliriz.

Etkileyici aktif gürültü önleme (ilk nesle göre bir şekilde iyileşen), altı saatlik pil ömrü (ilk neslin 4,5 saatlik pil ömrünün üzerindedir) ve müzik yapan dengeli sesi nedeniyle yükseltilmiş Profesyonellerin hayranıyız. tüm türler parlıyor. Apple, ikinci nesildeki tasarımı bir kordon halkası olmadan değiştirmedi, ancak birinci nesil tomurcuklar rahat ve kasa şık, bu yüzden şikayet etmiyoruz – ancak şimşek bağlantı noktası olmadan da yapabilirdik.

Sonuç olarak, bu tomurcuklar birinci nesil AirPods Pro kullanıcıları için önemli bir yükseltme değildir. Ancak küçük iyileştirmeler, ilk yinelemelerinde en iyi olan bir çift kulakiçi toplayarak onları AirPod oyununa ilk kez girmek isteyen veya çok sevilen bazı tomurcukları emekliye ayırması gereken herkes için mükemmel bir seçim haline getiriyor. %20 tasarruf ettiğinizde, bu yükseltmeyi yapmak daha kolaydır.

Teknory