Baldur’s Gate 3 Artık Xbox Series X/S’de Mevcut

oyun Ödülleri 2023, 30’dan fazla duyuru, prömiyer ve daha fazlasıyla oyunlar için büyük bir geceydi. Geliştirici Larian Studios’un eleştirmenlerce beğenilen RPG’si Baldur’s Gate 3 ile Yılın Oyunu ödülünü almasıyla sona erdi. Kazandıktan kısa bir süre sonra Larian, oyunun artık Xbox Series X/S’de mevcut olduğunu, yani sonunda PlayStation’da oynanabileceğini açıkladı. 5, Xbox Series X/S ve PC. […]

Baldur’s Gate 3 Artık Xbox Series X/S’de Mevcut

oyun Ödülleri 2023, 30’dan fazla duyuru, prömiyer ve daha fazlasıyla oyunlar için büyük bir geceydi. Geliştirici Larian Studios’un eleştirmenlerce beğenilen RPG’si Baldur’s Gate 3 ile Yılın Oyunu ödülünü almasıyla sona erdi. Kazandıktan kısa bir süre sonra Larian, oyunun artık Xbox Series X/S’de mevcut olduğunu, yani sonunda PlayStation’da oynanabileceğini açıkladı. 5, Xbox Series X/S ve PC.

Baldur’s Gate 3’ün yönetmeni Swen Vincke tweet attı, “Bir işim vardı ve o da eğer bir ödül kazanırsak bunu duyurmaktı – üzgünüm ama bunun orada olmasına sevindim”, yani bunun sahnede yapılan bir duyuru olabileceği anlamına geliyordu. Yine de herkes mutluydu Vincke ve ekibi, geliştirici ekibini övmek ve bunun yerine Yılın Oyunu ödülü kabul konuşması sırasında taraftarlara teşekkür etmek için ekstra zaman ayırdı.

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Baldur’s Gate 3 incelemesini yapın ve ardından bir editörün neden Baldur’s Gate 3’ü seviyorsanız sonunda Dungeons & Dragons oynamanız gerektiğini düşündüğünü okuyun.


Baldur’s Gate 3’ü Xbox Series X/S’de oynayacak mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow