Baldur’s Gate 3’ün en son düzeltmesi, karakterlerin yüzlerinin ‘uzamış, ürkütücü korkulara’ dönüşmesini engelliyor

Baldur’un Kapısı 3 oyuncular seviniyor – artık en sevdiğiniz karakterlerin yüzlerinin sinematik sırasında çarpık ve gergin olması ve gözlerinin sinir bozucu “et çukurlarına” dönüşmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Düzeltme 15 şu anda yayında ve birçok sorunu çözüyor. Yama notlarında Larian Studios yukarıda bahsedilen hatadan “Pinokyo sorunu” olarak bahsetti. Bu sorunu yaşayanlar karakterlerin yanaklarının ve burunlarının […]

Baldur’s Gate 3’ün en son düzeltmesi, karakterlerin yüzlerinin ‘uzamış, ürkütücü korkulara’ dönüşmesini engelliyor

Baldur’un Kapısı 3 oyuncular seviniyor – artık en sevdiğiniz karakterlerin yüzlerinin sinematik sırasında çarpık ve gergin olması ve gözlerinin sinir bozucu “et çukurlarına” dönüşmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Düzeltme 15 şu anda yayında ve birçok sorunu çözüyor.

Yama notlarında Larian Studios yukarıda bahsedilen hatadan “Pinokyo sorunu” olarak bahsetti. Bu sorunu yaşayanlar karakterlerin yanaklarının ve burunlarının gerildiğini ve gözbebeklerinin tamamen kaybolduğunu görmüşlerdir. Geliştirici şunları yazdı: “Bazı karakterlerin yüzlerinin, gözlerin yerine et çukurlarının bulunduğu, gergin, ürkütücü dehşetlere dönüştüğünü gördünüz mü? Bu artık bir sorun olmamalı!”

Aksi takdirde, Hotfix 15, biri Takdir Moduna geçerken, diğeri seviye değiştirirken ve diğeri farklı bir seviyeye geçtikten sonra otomatik kaydetme sırasında meydana gelebilecek birçok farklı çökmeyi düzeltir. Oyunun Deluxe Sürüm’e sahip olup olmadığınızı kontrol etmesi ve lobi adını düzenlerken internet bağlantısını kaybetmenizle ilgili Xbox’a özgü birkaç çökme de giderildi.

Özellikle, Japonca dil desteği artık hem PC sürümünde hem de PlayStation 5 versiyonu Baldur’un Kapısı 3 Japonyada. Larian, “bunu diğer platformlara taşımak için çalışmaya” devam ettiklerini, dolayısıyla daha beklemeleri gerekse de, Xbox Serisi X|S kullanıcılarına da eninde sonunda yer verilecektir. Korece dil paketi artık Mac’te de etkinleştirildi.

Yoldaşların zıplamasını engelleyen bir düzeltme, oyuncuya ne göstermek istediği sorulduğunda Gale’in diyaloğunun aniden sona ermesi ve oyuncuların kampa Uzun Dinlenme düğmesiyle seyahat ettikten sonra NPC’lerle konuşmasını engelleyen bir düzeltme de dahil olmak üzere pek çok başka düzeltme yapıldı. yamalı. Yeni değişikliklerin tamamını detaylı olarak incelemek istiyorsanız, mutlaka şuraya göz atın: tam yama notları.

Baldur’s Gate 3 benzeri daha fazla oyun için önerilerimize göz atmayı unutmayın. en iyi hikaye oyunlarıaynı zamanda en iyi RPG’ler.

Teknory