Barbie Film Fragmanı Simu Liu İçin Gerçeküstü Bir Deneyimdi

Simu Liu neden gördüğünü açıklıyor Barbie fragman ilk kez gerçeküstü bir deneyimdi. Greta Gerwig tarafından yönetilen, Mattel’in ikonik oyuncak bebek markasının ilk canlı aksiyon uyarlaması, 21 Temmuz 2023’te prömiyer yapacak. ve kostümlü Ryan Gosling ve hikayesinin Barbie ve Ken’in birden fazla varyasyonunu içereceği ve Liu’nun ikincisinin alternatif bir versiyonunu oynayacağı doğrulandı. Oyuncu daha önce filmi […]

Barbie Film Fragmanı Simu Liu İçin Gerçeküstü Bir Deneyimdi

Simu Liu neden gördüğünü açıklıyor Barbie fragman ilk kez gerçeküstü bir deneyimdi. Greta Gerwig tarafından yönetilen, Mattel’in ikonik oyuncak bebek markasının ilk canlı aksiyon uyarlaması, 21 Temmuz 2023’te prömiyer yapacak. ve kostümlü Ryan Gosling ve hikayesinin Barbie ve Ken’in birden fazla varyasyonunu içereceği ve Liu’nun ikincisinin alternatif bir versiyonunu oynayacağı doğrulandı. Oyuncu daha önce filmi canlı olarak tanımlamıştı ve sette geçen her günü bir grup arkadaşın yanında olmaya benzeterek hayranlara yapımın nasıl bir şey olduğu hakkında fikir verdi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Şimdi, ile konuşurken film-was-so-much-fun-exclusive/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>İnsanlarLiu çekim süreci üzerine düşünüyor ve yetkiliye ilk tepkisini paylaşıyor Barbie tanıtım fragmanı. Oyuncu, hayranların filmi izleyebilecekleri için heyecanlı olduğunu belirtiyor ve vizyona girmeden önce bir fragman daha bekleyebileceklerini söylüyor. Liu’nun aşağıdakilerle ilgili yorumlarını okuyun: Barbie teaser aşağıda:

Fragmanda gördüğünüz gibiydi. Sadece fragmanı izleyerek onu çekerken nasıl bir deneyim yaşadığımızı tahmin edebileceğinizi düşünüyorum. Çok eğlenceli… Dans etmek, gülmek, bunların hepsi. Sette bizim için her gün böyleydi. Şimdi nihayet bunu bir çalışma biçiminde görmek gerçekten gerçeküstü çünkü sürekli eğleniyormuş gibi hissettik. Ama insanların daha fazla izlemesi için gerçekten heyecanlıyım. Filmden önce bir fragman daha çıkacak diye düşünüyorum ama bence seyirciyi merakta bırakmak harika ve görmelerini sabırsızlıkla bekliyorum.

İlgili: Greta Gerwig’in Barbie Filmi Mattel’in Feminizm Sorununu Çözebilir


Barbie Filmi Hakkında Bildiğimiz Her Şey

için son çekimler Barbie izleyiciler arasında hızla bir tartışma kaynağı haline geldi ve filmin potansiyel olay örgüsünü ve mesajlarını çevreleyen birçok teoriye yol açtı. Helen Mirren tarafından seslendirilen teaser, filmin başlangıcını tekrarlayarak açılıyor. 2001: Bir Uzay Destanı, hayranlardan ve bizzat Kubrick’ten olumlu tepkiler alan ve Mattel’in oyuncak bebeğinin etkisini vurgulayan bir şey. Ayrıca Liu ile birlikte Barbie ve Ken’in farklı versiyonları olarak görünen Kingsley Ben-Adir, Ncuti Gatwa, Hari Nef ve Issa Rae’ye bir bakış sunuyor. Geri kalanı Barbiekadrosunda Will Ferrell, Kate McKinnon, America Ferrera, Alexandra Shipp, Emma Mackey ve Michael Cera yer alıyor.

İlk söylentiler, filmin Robbie’nin insan dünyasını keşfetmek için Barbie diyarından ayrılan karakterini takip edeceğini öne sürdü, sadece Mattel’in CEO’su tarafından takip edilmek üzere, ancak henüz hiçbir şey doğrulanmadı. İzleyiciler, karavanda Barbie’nin nerede yaşadığına dair hızlı bir fikir ediniyor ve Robbie’nin Rüya Evleri olacağını açıkladığı gibi, filmin bir dereceye kadar Barbie diyarını içermesini bekleyebilirler. Hem Gerwig hem de Noah Baumbach senaryoyu yazdığına göre, hikayede kesinlikle daha fazlası olacak ve Barbie teaser bunu ima ediyor.

Dan beri Barbie‘ duyurusundan sonra izleyiciler merakla prömiyerini bekliyor ve paylaşılan her yeni bilgiyle internette trend olmayı başararak 2023’ün en çok beklenen projelerinden biri haline geldi. Christopher Nolan’ınkiyle aynı çıkış tarihine sahip. oppenheimer, bir başka öngörülen gişe hasılatı, nasıl performans gösterdiğini ve izleyicilerin onu gerçekten desteklemek için dışarı çıkıp çıkmadığını takip etmek ilginç olacak. Mattel’in oyuncak bebeğinin Liu ve ekibin geri kalanıyla birlikte hayata geçirilmesini dört gözle bekleyenler kesinlikle kontrol edebilirler. Barbie gelecek yıl vizyona girdiğinde.

Sonraki: Cidden, Barbie Filmindeki Her Kıyafet Bir Öncekinden Daha İyi

Kaynak: film-was-so-much-fun-exclusive/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>İnsanlar

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Barbie Tanıtım Filmi Posteri

Teknory