Şimdiye Kadar Yapılmış En Garip Video Oyunu Koleksiyoncu Sürümleri

“Diablo” serisine benzer oynanışa sahip “Krater”, Fatshark tarafından geliştirilen 2012 oyunudur. Gerçek zamanlı strateji unsurlarına sahip bir rol yapma oyunu olan oyuncu, bir nükleer savaşın ardından İsveç’te kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir hayatta kalan ekibinin kontrolünü ele alıyor. Tanklar, şifacılar ve uzun menzilli veya yakın mesafeden saldıran birimler dahil olmak üzere farklı […]

Şimdiye Kadar Yapılmış En Garip Video Oyunu Koleksiyoncu Sürümleri

“Diablo” serisine benzer oynanışa sahip “Krater”, Fatshark tarafından geliştirilen 2012 oyunudur. Gerçek zamanlı strateji unsurlarına sahip bir rol yapma oyunu olan oyuncu, bir nükleer savaşın ardından İsveç’te kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir hayatta kalan ekibinin kontrolünü ele alıyor. Tanklar, şifacılar ve uzun menzilli veya yakın mesafeden saldıran birimler dahil olmak üzere farklı sınıflardan üç karaktere aynı anda komuta etmek.

Ancak ölen herhangi bir karakter kalıcı olarak kaybolacak ve değiştirilmesi gerekecek. Yol boyunca oyuncular, planları bularak ve cephaneliklerini genişletmek için gerekli malzemeleri toplayarak yeni silahlar ve eşyalar alabilirler. “Krater” için yapılan incelemeler büyük ölçüde karışıktı ve çoğu eleştirmen, çok az içeriğe ve dengesiz bir mücadeleye sahip olduğunu düşünüyordu.

etkileşim “Krater” in özel bir baskısının 10.000 $ ‘a satıldığını bildirdi. “10.000 $’lık Victor Sürümü”, oyunun ana tasarımcısının onu dünyanın herhangi bir yerine elden teslim etmeyi teklif etmesiyle oldukça sıra dışı bir avantajla geldi. Alıcının evine vardığında onlara yemek pişirir ve onlarla “Krater” oynardı. Kendini harika bir aşçı olarak tanımlayan Victor Magnuson, İsveç köftesi ve Viking burgeri de dahil olmak üzere çeşitli yemek seçenekleri sundu.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow