Bill Gates, Galaxy Z Fold 3’ten yükseltildi. Bu onun en son telefonu.

Telif hakkı Dünya Ekonomik Forumu swiss-image.ch/Photo by Sebastian Derungs, CC BY-SA 2.0 , Wikimedia Commons aracılığıyla TL;DR Bill Gates kişisel telefonunu Galaxy Z Fold 3’ten başka bir Samsung katlanabilir telefona yükseltti. Telefon, Güney Kore’yi ziyaret ettiğinde Samsung Başkanı Lee Jae-Yong tarafından ona hediye edildi. Gates ayrıca dizüstü ve masaüstü kurulumunun ayrıntılarını da açıkladı. Geçen yıl […]

Bill Gates, Galaxy Z Fold 3’ten yükseltildi. Bu onun en son telefonu.

Telif hakkı Dünya Ekonomik Forumu swiss-image.ch/Photo by Sebastian Derungs, CC BY-SA 2.0 , Wikimedia Commons aracılığıyla

TL;DR

  • Bill Gates kişisel telefonunu Galaxy Z Fold 3’ten başka bir Samsung katlanabilir telefona yükseltti.
  • Telefon, Güney Kore’yi ziyaret ettiğinde Samsung Başkanı Lee Jae-Yong tarafından ona hediye edildi.
  • Gates ayrıca dizüstü ve masaüstü kurulumunun ayrıntılarını da açıkladı.

Geçen yıl bir Reddit AMA’sında Bill Gates, günlük sürücüsü olarak Galaxy Z Fold 3’ü kullandığını açıkladı. Microsoft’un Surface Duo 2’sini tercih etmek yerine bir Samsung katlanabilir telefonunu seçmesi ilginçti. Dün Gates, reddit başka bir AMA turu için (Bana Her Şeyi Sor) ve Z Katlama 3’ten başka bir katlanabilir modele yükseltildiğini açıkladı.

Microsoft kurucu ortağının artık bir Samsung Galaxy Z Fold 4’e sahip olması şaşırtıcı değil. Gates, bir Redditor’un sorusuna yanıt olarak, cihazın kendisine Güney Kore’deki Samsung başkanı Lee Jay-Yong tarafından hediye edildiğini söyledi.

“Tabii ki, Outlook ve üzerinde birçok Microsoft yazılımı kullanıyorum. Ekran boyutu, tablet kullanmadığım anlamına geliyor, yalnızca telefon ve taşınabilir bilgisayarım – bir Windows makinesi,” diye açıkladı Gates yanıtında.

Redditor ayrıca Gates’e Microsoft’un bir sonraki Surface Duo planları hakkında herhangi bir bilgisi olup olmadığını sordu, ancak ne yazık ki Gates, söylentilerin belirttiği gibi şirketin ikili ekran form faktörünü katlanabilir bir form faktörü için terk edip etmediğini doğrulayamadı. Masaüstü makinesi olarak bir Surface Studio kullandığını ve ofisinin etrafa dağılmış bir sürü Surface Hub beyaz tahtaya sahip olduğunu açıklamaya devam etti.

Bill Gates’in kurgusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir Galaxy Z Fold 4, bir Windows dizüstü bilgisayar ve bir Surface Studio. Yeterince iyi mi değil mi? Yorumlar bölümüne basın ve bize ne düşündüğünüzü söyleyin.

Bill Gates, Galaxy Z Fold 3’ten yükseltildi. Bu onun en son telefonu.

Teknory