Barbie, Max’in yayın güncellemesiyle hayal kırıklığı yaratıyor

Görünüşe göre Barbie’nin Max’te keyfini çıkarmak için bekleyiş, hayranların umduğundan daha uzun sürecek çünkü Max gerçekten hayal kırıklığı yaratan bir Barbie yayın güncellemesi yayınladı. Şu andan itibaren Barbie 21 Temmuz’da sinemalarda gösterime giren film, gişeyi ateşleyerek 2023’ün en başarılı filmi oldu ve Warner Bros. Discovery’ye bu yıl hiçbir DC filminin başaramadığı bir şeyi kazandırdı: bir […]

Barbie, Max’in yayın güncellemesiyle hayal kırıklığı yaratıyor

Görünüşe göre Barbie’nin Max’te keyfini çıkarmak için bekleyiş, hayranların umduğundan daha uzun sürecek çünkü Max gerçekten hayal kırıklığı yaratan bir Barbie yayın güncellemesi yayınladı.

Şu andan itibaren Barbie 21 Temmuz’da sinemalarda gösterime giren film, gişeyi ateşleyerek 2023’ün en başarılı filmi oldu ve Warner Bros. Discovery’ye bu yıl hiçbir DC filminin başaramadığı bir şeyi kazandırdı: bir galibiyet.

Greta Gerwig’in yönettiği proje, dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerin ikonik karaktere yeniden aşık olmasıyla küresel bir sansasyon haline geldi. film sadece dünya çapındaki gişede 1 milyar doların üzerinde hasılat elde etmekle kalmadı, aynı zamanda kültürel bir fenomen olarak da kendisini güçlendirdi. Kelime dağarcığımızı değiştirdi, bize viral bir dans çılgınlığı kazandırdı, bize en iyi film müziklerinden birini hediye etti ve en önemlisi önemli sohbetler için bir alan yarattı.

Hayranlar filme doyamıyor ve pek çok kişi, evlerinin rahatlığında diledikleri zaman filmin keyfini tekrar çıkarabilmek için Max’in vizyona girmesini sabırsızlıkla bekliyor. Umut belki de filmin Ekim ayında Max’te vizyona girebileceğiydi; ancak ne yazık ki plan bu gibi görünmüyor.

Ekim ayında Max’e gelecek dizi ve filmlerin tam listesi yayınlandı ve listede yaz aylarında gişe rekorları kıran büyük bir film olsa da ne yazık ki öyle değil. Barbie.

Barbie Max’e ne zaman gelecek? (Barbie yayını yayın tarihi tahminleri)

Verilen Barbie Ekim ayında Max’e gelecek yeni film ve diziler listesinde yer almayan Margot Robbie’nin başrolünü üstlendiği filmin Kasım ayına kadar gelmeyeceği muhtemel görünüyor. Aslında Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav, hayranlara filmin bu sonbaharda Max’e geleceğine dair güvence verdi!

“Biz gerçekten sinema penceresine inanıyoruz – bırakın oynasın… PVOD’a girin, sonsuza kadar çalışan pencerelerden geçirin [in the business]. Max’e devam edildiğinde sonbaharda iyi bir etkisi olacak” dedi. Zaslav Deadline’ı anlattı filmin yayın zaman çizelgesini tartışırken.

Düşünen Meg 2: Siper 29 Eylül’de Max’e geliyor, sinemalarda gösterime girmesinden iki aydan kısa bir süre sonra hayranlar arasında anlaşılır bir kafa karışıklığı var. Nihayet, Mega 2 iki hafta sonra 4 Ağustos’ta sinemalarda açıldı Barbie 21 Temmuz’da sinemalarda açıldı. Mega 2 Max’e daha erken varmak kafa karıştırıcı; ancak bunun nedeninin makul bir açıklaması var Barbie daha önce gelmeyecek Mega 2.

22 Eylül’de Barbie hayranların keyif alabileceği özel yeni jenerik sonrası sahnesiyle sınırlı bir haftalık Imax etkileşimi aldı. Özel sürümle birlikte Warner Bros. Discovery’nin bu sürümü yayınlamak istememesi mantıklı görünüyor Barbie Max’te hemen hemen aynı zamanlarda. Aslında stüdyonun hâlâ yayınlayabilme ihtimali var Barbie Ekim ayında Max’te yer aldı ve filmin yeni genişletilmiş kesiminden heyecanı çalmaktan kaçınmanın bir yolu olarak filmi Ekim ayının Yeni Max’e listesine dahil etmedi.

Önümüzdeki haftalarda kesin bir çıkış tarihini takip edeceğiz, ancak şimdilik büyük olasılıkla öyle görünüyor Barbie Max’te Kasım ayı başlarında veya Ekim ayı sonlarında yayınlanmaya başlayacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow