‘Indiana Jones 5’, İkiyüzlülüğün Ne Anlama Geldiğini Vurgulamak İçin Bir ‘Deadpool 3’ Çatışmasına Sürükleniyor

Disney/20th Century Fox aracılığıyla görüntü Gibi Deadpool 3 piyasaya sürülmesi yaklaşıyor, söylentiler (ilham bulduğuna dair) Flaş) Ve Görünüşte masum yorumlar üzerine tartışmalar patlak veriyor, en son yapılan Indiana Jones ve dönüşü Kader Kadranı öfkeli Marvel fandomunun hedefi. MCU hayranları, Deadpool – ve daha da önemlisi – Wolverine’in gelişi için heyecanlanmakla meşguldü. ölüm havuzu 3, söylenti […]

‘Indiana Jones 5’, İkiyüzlülüğün Ne Anlama Geldiğini Vurgulamak İçin Bir ‘Deadpool 3’ Çatışmasına Sürükleniyor

Disney/20th Century Fox aracılığıyla görüntü

Gibi Deadpool 3 piyasaya sürülmesi yaklaşıyor, söylentiler (ilham bulduğuna dair) Flaş) Ve Görünüşte masum yorumlar üzerine tartışmalar patlak veriyor, en son yapılan Indiana Jones ve dönüşü Kader Kadranı öfkeli Marvel fandomunun hedefi.

MCU hayranları, Deadpool – ve daha da önemlisi – Wolverine’in gelişi için heyecanlanmakla meşguldü. ölüm havuzu 3, söylenti değirmeninin çalkaladığı her olasılığı mutlu bir şekilde yutmak. O zaman öyleydi Logan yönetmen James Mangold, Hugh Jackman’ın Wolverine’in yaklaşan filmdeki varlığına ağıt yakarak ve geleceğin film yapımcılarının nasıl “o paçavradan sıkabildikleri kadar çok sıvıyı sıkacaklarını” yorumlayarak gönüllü olarak fandomun toplu öfkesini çekti. denemek.”

Pekala… pekala, neredeyse hiç kimsenin kendini Mangold’un duygularına onay vermez bulmadığını söylemek güvenli. Aslında, ındiana jones 5 yönetmenin kısa süreli dürüstlüğü yüzünden çöpe atılıyor.

Indiana Jones ve Kader Kadranı ünvanlı kabadayı kahramanını tam 15 yıl sonra emeklilikten geri getirmeye hazır Kristal Kafatası Krallığı. Ve bu geri dönüşü yöneten kişi Mangold olduğu için, pek çok kişi bu ikiyüzlülüğe dikkat çekmeden edemiyor.

Beşinci ve son için erken incelemeler Indiana Jones film özellikle kibar değildi ve Mangold’un Wolverine yorumları kesinlikle ona bir iyilik yapmıyor.

Eşit Logan, normalde incelemelerin olumlu tarafında kalmayı başaran, harareti hissediyor.

Başka bir ironi daha var – Wolverine’in kazançlı bir katkı olduğu sürece gelecekteki projelerde tekrar tekrar yer alacağı gerçeğinden rahatsız olan biri için, yönettiği filmlerin ilk filmler olmadığını unutuyor. Marvel süper kahramanı da.

Ayrıca, bir karakteri insanların onlara veda etmekten mutlu olacakları noktaya “sıkıştırılmasından” yana olmasam da, zevkli ve ustalıkla yapılırsa – Marvel’in bu konuda uzman olduğu – Wolverine gibi sevilen isimler hoş karşılanır. fandom söz konusu olduğunda her MCU filminin öne çıkan özelliği.

Yazar hakkında

avatarı

Apeksha Bagchi

Apeksha, We Got This Covered’de Serbest Editör ve Yazar. Yılların deneyimine sahip tutkulu bir içerik oluşturucudur ve güneş altındaki her şeyi kapsayabilir. Kendisini sadık bir Marvel bağımlısı olarak etiketliyor (gizlice Vampire Diaries’i zilyonuncu kez yeniden canlandırırken). Dizüstü bilgisayarında saatlerce yazı yazarak belini kırmadığı zamanlarda, muhtemelen onu bir cinayet gizemi kitabıyla kanepede kıvrılmış ve kucağında kedisini uyuklarken bulabilirsiniz.

Teknory