Barry Keoghan’ın Saltburn’ün Küvet Sahnesinde Aslında Neyi Höpürdettiğini Ortaya Çıkardı

Özet Tuz yanığı‘nin meşhur küvet sahnesi çok fazla ilgi ve tartışma topladı. Aktör Barry Keoghan sahneye tamamen kendini adamıştı ve bunu farklı höpürtülerle dört kez yaptı. Sahnedeki içeceğin içeriğinin yoğurt, süt ve su olması Keoghan’ın performansını daha da etkileyici kılıyordu. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Tuz yanığı yapım tasarımcısı Suzie Davies, Barry […]

Barry Keoghan’ın Saltburn’ün Küvet Sahnesinde Aslında Neyi Höpürdettiğini Ortaya Çıkardı

Özet

  • Tuz yanığı‘nin meşhur küvet sahnesi çok fazla ilgi ve tartışma topladı.
  • Aktör Barry Keoghan sahneye tamamen kendini adamıştı ve bunu farklı höpürtülerle dört kez yaptı.
  • Sahnedeki içeceğin içeriğinin yoğurt, süt ve su olması Keoghan’ın performansını daha da etkileyici kılıyordu.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Tuz yanığı yapım tasarımcısı Suzie Davies, Barry Keoghan’ın meşhur küvet sahnesinde gerçekte ne içtiğini ortaya koyuyor. Emerald Fennell’in yazıp yönettiği film, kendisini yaz boyunca aristokrat ailesinin malikanesine giden sınıf arkadaşı Felix Catton’a eşlik ederken bulan Oxford Üniversitesi öğrencisi Oliver Quick’u konu alıyor. Keoghan’la birlikte, Tuz yanığı Başrollerde Jacob Elordi, Archie Madekwe, Alison Oliver, Richard E. Grant ve Rosamund Pike yer alıyor. Şok anlarla dolu, Tuz yanığı‘nın en çok tartışılan sahneleri, Oliver’ın Felix’in mastürbasyon yaptığına tanık olduktan sonra onun kullanılmış banyo suyunu içmesini içeriyor.

Yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında İşletme İçeriğiDavies, Keoghan’ın aslında ne tükettiğini açıklıyor Tuz yanığı sahne. Bunu açıkladı”yoğurt ve biraz süt ve biraz su“, izleyicilerin sonunda göreceği şeyi yaratmak için kullanıldı ve Keoghan’ın bu bölümü çekerken ne kadar kararlı olduğuna dikkat çekti. Davies’in konuyla ilgili yorumlarının devamını okuyun Tuz yanığı aşağıdaki küvet sırası:

Bunu dört kez yaptı ve gerçekten de bunun için çabaladı. Yaptığı her biri farklı türden bir höpürtüydü. Genellikle böyle şeyleri çektiğinizde odada 20 kişi olur. Oldukça gergin. Ancak oyuncu kadrosu, iğnenin düştüğünü duyabileceğiniz kadar olağanüstü bir şey ortaya çıkarabilir. Barry’nin işini yapması muhteşemdi. Hiç çekingenliği yoktu.

İlgili
Saltburn Sona Erdi Açıklandı: Felix’e Gerçekte Ne Oldu?

Emerald Fennell’in Saltburn’ünün sonu, Oliver Quick’in uydurduğu bir yalanlar ağı üzerine inşa edilmiş ve onun Felix’e olan takıntısının çarpık katmanlarını açığa çıkarıyor.


Saltburn’ün Küvet Sahnesi İlgi Çekmeye Devam Ediyor

Barry Keoghan, Saltburn'deki Oliver rolünde yüzü küvetin dibinde

Gibi Tuz yanığı Popülaritesi artmaya devam eden Oliver’ın kanalizasyondan höpürdetmeye karar verdiği o an, hızla en bilinen ve tartışmalı anlardan biri haline geldi. İtibarı göz önüne alındığında, birçok izleyici sahneye ilişkin ilk tepkilerini paylaşmaktan keyif aldı ve bu da onu önemli bir konuşma konusu haline getirdi. Keoghan daha önce banyo sahnesi hakkında yorum yapmıştı. Tuz yanığıkarakterinin zihniyeti hakkında daha fazla bilgi veriyor ve Oliver’ın Felix’e olan hayranlığının derin olduğunu açıklıyor.

Yakın zamanda, Felix’in banyo suyu gibi koktuğunu iddia eden mumlar üretildi. Tuz yanığı ve Elordi’nin yükselen yıldızı. Yapımcı olarak görev yapan Keoghan ve Margot Robbie de dahil olmak üzere filmde yer alan kişiler kokuya tepki gösterdi ancak özellikle Elordi’nin tepkisi, hayranların tüm sekans hakkında yeniden konuşmasına neden oldu. Görünüyor Bu Gece GösterisiFelix’in aktörüne banyo suyu mumu verildi ve komik bir şekilde onu içiyormuş gibi yaptı.

Çoğu the Filmin unutulmaz sahneleri muhtemelen Keoghan’ın özverisine atfedilebilir, bu nedenle yapım süreci, özellikle de küvet sahnesi hakkında bir şeyler duymak ilginç. Davies’in Keoghan’ın gerçekte ne söylediğine dair yorumları Tuz yanığı Bazıları için şaşırtıcı olabilir ama içeriği ve o anın çekimlerinde neler yaşandığını bilmek, performansı daha etkileyici kılıyor.

Tuz yanığı artık Prime Video’da izlenebiliyor.

Kaynak: İşletme İçeriği

Saltburn 2023 <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/11/saltburn-2023-movie-poster.jpg”/>
Tuz yanığı

Emerald Fennell’in yazıp yönettiği Saltburn, 2023 yapımı bir komedi-gerilim filmidir. Oxford öğrencisi Oliver Quick, arkadaşı Felix’in ailesinin zengin mülkü Saltburn’e bir yaz tatili için davet edildiğinde, Felix’e olan takıntısı doruğa ulaşırken eksantrik karakterlerin ve giderek kaotik olayların dünyasına çekilir.

Yayın tarihi
17 Kasım 2023

Müdür
Zümrüt Rezene

Çalışma süresi
131 Dakika

Yazarlar
Zümrüt Rezene

Stüdyo(lar)
Metro-Goldwyn-Mayer, MRC, LuckyChap Entertainment, Lie Still

Distribütör(ler)
Amazon MGM Stüdyoları

Teknory