Karen Gillan, ‘Galaksinin Koruyucuları Cilt. 3’

Marvel Stüdyoları aracılığıyla mucize yıldızı,Karen Gillan son zamanlarda rolü hakkında çok sesli oldu Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, Nebula’nın ekran kariyeri boyunca sahip olduğu karakter gelişimi miktarı göz önüne alındığında. Son zamanlarda, oyuncu üçüncü taksitte nasıl değiştiğini paylaşarak izleyicileri kız kardeşi Gamora ile bir tür rol değişikliği beklemeye yöneltti. ile yapılan bir röportajda Çizgi roman, Gillan, […]

Karen Gillan, ‘Galaksinin Koruyucuları Cilt.  3’

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

mucize yıldızı,Karen Gillan son zamanlarda rolü hakkında çok sesli oldu Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, Nebula’nın ekran kariyeri boyunca sahip olduğu karakter gelişimi miktarı göz önüne alındığında. Son zamanlarda, oyuncu üçüncü taksitte nasıl değiştiğini paylaşarak izleyicileri kız kardeşi Gamora ile bir tür rol değişikliği beklemeye yöneltti.

ile yapılan bir röportajda Çizgi roman, Gillan, Nebula ve Gamora’nın yaklaşan filmde yer değiştirdiğini düşünüyor. Ayrıca, iki kız kardeş arasındaki bu tür karakter dinamiğinin, kendisinin ve Zoe Saldana’nın çekimler sırasında oynadıkları bir şey olduğunu kabul ediyor ve resmi olarak yayınlandıktan sonra hayranların ne düşüneceğini dört gözle bekliyor.

“Garip bir şekilde yer değiştirmişiz gibi, çünkü Nebula ikisinden daha gelişmiş, merhametli olanı. Aslında Gamora’nın bu versiyonunu seviyorum. O çok baş belası, kimseyi tutsak almıyor, agresif ve eğlenceli. Biz sadece bu dinamikle oynadık ve filmi izlerken göreceğiniz gibi birbirimizi selamlamanın eğlenceli bir yolunu geliştirdik.”

Gillan’ın bahsettiği rol değişikliği, ikinci fragmanda biraz alay edildi. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3. İçinde Gamora, Peter Quill’e (Chris Pratt’ın canlandırdığı) seslendi ve sevdiği kişinin sesinin daha çok Nebula’ya benzediğini iddia etti.

Gamora olaylar sırasında öldü. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Thanos, ruh taşını elde etmek için evlatlık kızını feda ettiğinde. Daha sonra olaylar sırasında geri döndü. Yenilmezler: Oyunsonuancak bu Guardians kahramanının bu versiyonu, diğer kahramanları tanımadan ve onlarla bağ kurmadan önce biriydi.

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 franchise’ın son taksiti olduğu söyleniyor. Yönetmen James Gunn, bu kardeşlik hikayesinin yanı sıra, filmin Rocket Racoon’un geçmişine dayanacağını ve çok duygusal olacağını açıkladı. Bu Marvel kuğu şarkısını izlemeye hevesliyseniz, filmin 5 Mayıs’ta sinemalarda olması planlanıyor.

Teknory