Başka Bir Yengeç Hazinesi Gibi Sualtı Ruhları Yarın Steam Demosunu Alacak

2020’de çıkan Going Under’ın arkasındaki stüdyo ve 2021’de çıkan Subway Midnight’ın yayıncısı olan geliştirici Aggro Crab, geçen yıl Nintendo Direct sırasında Another Crab’s Treasure’ı ortaya çıkardı. Özellikle yengeç olarak oynayacağınız bir su altı takımı oluşturmak için sabırla bir takım bekleyen Souls benzeri oyunculardan büyük ilgi gördü. Şimdi, 3 Ekim’de yarın yayınlanacak yeni Steam demosuyla Another […]

Başka Bir Yengeç Hazinesi Gibi Sualtı Ruhları Yarın Steam Demosunu Alacak

2020’de çıkan Going Under’ın arkasındaki stüdyo ve 2021’de çıkan Subway Midnight’ın yayıncısı olan geliştirici Aggro Crab, geçen yıl Nintendo Direct sırasında Another Crab’s Treasure’ı ortaya çıkardı. Özellikle yengeç olarak oynayacağınız bir su altı takımı oluşturmak için sabırla bir takım bekleyen Souls benzeri oyunculardan büyük ilgi gördü. Şimdi, 3 Ekim’de yarın yayınlanacak yeni Steam demosuyla Another Crab’s Treasure’ı kendiniz inceleyebilirsiniz.

Stüdyo, bu demoda iki keşfedilebilir alanın yer alacağını söylüyor: Another Crab’s Treasure’ın eğitim alanı olan The Moon Caves ve The Expired Grove.

Bu oyunu henüz çalışırken görmediyseniz, aşağıdan en yeni Another Crab’s Treasure fragmanına göz atın:

Yukarıdaki fragmandan da görebileceğiniz gibi Another Crab’s Treasure, gelecek yıl Xbox Series X/S ve Xbox One’da yayınlandığında Xbox Game Pass’e çıkacak. Ayrıca Switch ve PC’de aynı anda başlayacak. Aggro Crab oyunun çıkış tarihini açıklamadı.


Yarın Another Crab’s Treasure’ın bu demosuna göz atacak mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory