Batman 2, Bruce Wayne’i Çarpıcı DC Film Sanatında Kötü Adam Haline Getiriyor

Özet Batman – Bölüm II, yeni DC Evreninin bir parçası olmayacak ve Robert Pattinson, ilk DC Elseworlds filmlerinden birinde Kara Şövalye olarak geri dönüyor. Hayran posteri, Hush’un The Batman – Part II’deki ana kötü adam olması gerektiğini öne sürüyor. Ancak James Gunn, Hush ve diğer karakterlerin devam filminde yer almayacağını, Bay Freeze, Killer Croc gibi […]

Batman 2, Bruce Wayne’i Çarpıcı DC Film Sanatında Kötü Adam Haline Getiriyor

Özet

  • Batman – Bölüm II, yeni DC Evreninin bir parçası olmayacak ve Robert Pattinson, ilk DC Elseworlds filmlerinden birinde Kara Şövalye olarak geri dönüyor.
  • Hayran posteri, Hush’un The Batman – Part II’deki ana kötü adam olması gerektiğini öne sürüyor.
  • Ancak James Gunn, Hush ve diğer karakterlerin devam filminde yer almayacağını, Bay Freeze, Killer Croc gibi diğer ilginç Batman düşmanlarına veya Barry Keoghan’ın Joker’inin geri dönüşüne yer bırakacağını açıkladı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Batman – Bölüm II hayran posteri Bruce Wayne’i kötü adama dönüştürüyor. Sevgilinin devamı Yarasaadam Robert Pattinson’ın ilk DC Elseworlds filmlerinden birinde Kara Şövalye olarak dönüşü nedeniyle yeni DC Evreninin bir parçası olmayacak. Orijinal filmdeki bir kurulumun ardından, Batman – Bölüm II‘nin hikayesinde ana kötü adam olarak Hush yer alabilir.

Instagram’da sanatçı @marvels.wolverine çarpıcı bir paylaşım Batman – Bölüm II Hush’un Bruce Wayne ile olan bağlantısını vurgulayan hayran posteri.

Çizgi romanlarda Tommy Elliot, namı diğer Hush, Bruce’un paralarını miras almak için kendi ebeveynlerini öldürmeye çalışan çocukluk arkadaşıdır. Elliot bir yetişkin olarak Bruce Wayne’e benzemek için estetik ameliyat geçirdi. Batman – Bölüm II Hayran posteri, Pattinson’ın kapüşonunun yarısının yerini Hush’un karakteristik bandajlarının almasıyla buna bir gönderme yapıyor.

İlgili
2024 ve Sonrasında Gelecek Tüm DC Filmleri

İşte WB tarafından 2024 ve sonrası için geliştirilmekte olduğu onaylanan tüm yeni DC filmleri, çıkış tarihleri ​​ve serideki yerleri dahil.


Batman 2’nin Ana Kötü Adamı Kim Olabilir?

Batman'deki Joker rolündeki Barry Keoghan'ın gözlerinin yakından görünümü.

Hayran posteri Hush’un The Batman – Part II’nin kötü adamı olarak neden ilginç olacağını ve serinin ilk filminin karakterle dalga geçtiğini ortaya koyarken, Hush’un devam filminde yer almaması gerekiyor. Bunun nedeni James Gunn’ın Hush ve diğer karakterlerin filmde yer almadığını açıklamasıdır. Batman – Bölüm II. DC Studios eş-CEO’suna göre Batman’in kötü karakterleri Hush, Clayface, Professor Pyg ve Scarecrow’un yanı sıra ilk Robin, Dick Grayson da DC filminde yer almıyor.

Yarasaadam Yönetmen Matt Reeves’in Hush versiyonuyla birkaç kez alay etti; en bariz baş sallama, muhabirin Elliott olarak anıldığı ve Batman’in izlediği bir videoda ekranda “Hush” kelimesinin göründüğü hızlı bir sahneydi. Gunn, Hush’un devam filminde yer aldığını çürütürken, Batman – Bölüm II büyük bir kötü adamı kaybeder. Ancak devam filminde Hush’un yokluğunu telafi edecek pek çok ilginç Batman düşmanı mevcut.

Dayalı YarasaadamEğer devam filmi Gotham Şehri’nin sular altında kalmasıyla devam etmeyi seçerse, o zaman Bay Freeze ya da Killer Croc, Pattinson’ın Kara Şövalyesi için ana tehdit haline gelebilir. Alternatif olarak Barry Keoghan’ın Joker’i de büyük bir şekilde geri dönebilir ve oyunun ana kötü adamı olarak arkadaşı The Riddler’ın yerini alabilir. Batman – Bölüm II. Batman çizgi romanların en iyi Rogues Galerisinden birine sahipken, Hush filmin ana kötü adamı olmasa bile, Batman – Bölüm II devam filmini orijinal filmden daha iyi hale getirmek için birçok heyecan verici seçeneğe sahip.

Batman – Bölüm II 3 Ekim 2025’te vizyona girecek.

Kaynak: @marvels.wolverine/Instagram

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory