MCU’nun Avengers 5 Sanatında Hayal Edilen En Popüler Kang Oyuncu Değiştirme Teorisi

Özet Colman Domingo’nun hayranların favorisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, Fatih Kang’ın MCU’da yeniden canlandırılıp canlandırılmayacağına dair spekülasyonlar artıyor. Dijital sanatçılar, Ant-Man & The Wasp: Quantumania’da Jonathan Majors’ın canlandırdığı versiyona dayanarak Domingo’yu Kang olarak tasvir eden hayran sanatı yarattılar. Avengers: The Kang Dynasty’nin (Avengers 5) geleceği belirsiz çünkü MCU’nun Kang’a mı odaklanmaya devam edeceği yoksa yeni […]

MCU’nun Avengers 5 Sanatında Hayal Edilen En Popüler Kang Oyuncu Değiştirme Teorisi

Özet

  • Colman Domingo’nun hayranların favorisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, Fatih Kang’ın MCU’da yeniden canlandırılıp canlandırılmayacağına dair spekülasyonlar artıyor.
  • Dijital sanatçılar, Ant-Man & The Wasp: Quantumania’da Jonathan Majors’ın canlandırdığı versiyona dayanarak Domingo’yu Kang olarak tasvir eden hayran sanatı yarattılar.
  • Avengers: The Kang Dynasty’nin (Avengers 5) geleceği belirsiz çünkü MCU’nun Kang’a mı odaklanmaya devam edeceği yoksa yeni hikayeler mi keşfedeceği belli değil.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Fatih Kang yeni bir solukla hayat bulurken Jonathan Majors’ın yerini alacak popüler bir seçim Yenilmezler: Kang Hanedanı Marvel Sinematik Evreninde nasıl görünebileceğini gösteren hayran sanatı. Şu anda Marvel Studios’u rahatsız eden en büyük soru, MCU’nun Kang olmadan devam edip etmeyeceği, Binbaşıların artık bu role bağlı olup olmayacağıdır. 2024, uzun zamandır en az MCU filmine sahip olan Multiverse Saga’nın önümüzdeki yıla kadar kesinlikle yavaşlaması bekleniyor.

Şimdilik dünya, izleyiciler tarafından çeşitli isimlerin önerilmesiyle Kang’ın MCU’da yeniden canlandırılıp canlandırılmayacağı konusunda spekülasyon yapıyor. Büyük favori olarak ortaya çıkan adaylardan biri de Mor renk Ve Coşku yıldızı Colman Domingo ve dijital sanatçıların bu işi uzun sürmedi BenSolo_Cup Ve spdrmnkyxxiii kötü adam rolünde neye benzeyebileceğini göstermek için.

BenSolo_Cup, Kang olarak Domingo’nun, özellikle de Majors’ın oynadığı versiyonun tasarımını yaptı Karınca Adam ve Eşek Arısı: Quantumania. Marvel Studios, Domingo’nun Kang’ı oynayacağı yönündeki söylentilere atıfta bulunurken şu anda herhangi bir açıklama yapmadı.

Spdrmnkyxxiii’nin Domingo sanat eseri için ilham kaynağı olarak kullandığı Kang versiyonu, sanat eserinde önemli bir rol oynayan He Who Remains’ti. Loki Televizyon şovu. Sanatçının kendisinin de belirttiği gibi Domingo daha önce MCU gibi bir süper kahraman serisinde yer almayı çok istediğini belirtmişti.

İlgili
Yaklaşan Her Marvel Filmi: MCU Aşama 5 ve 6’nın Tam Listesi (ve Ötesi)

Marvel Studios ve Sony Pictures Entertainment arasında, yaklaşan tüm Marvel filmlerinin çıkış tarihi ve projeler hakkında şu ana kadar bildiklerimiz burada yer alıyor.


Jonathan Majors’ın Neden Artık MCU’dan Kang Olmadığı Açıklandı

2023 yılı boyunca Majors, diğer suçlamaların yanı sıra saldırı gibi kabahat suçlamalarından tutuklandı ve bunu takip eden dava yılın büyük bölümünde açıldı. Bu, Marvel Studios’un onu Kang olarak tutup tutmayacağına dair spekülasyonları ateşledi, ancak yöneticiler 2023’ün büyük bölümünde sessiz kaldı. Marvel Studios ve Disney, Majors’ın MCU serisiyle geleceği hakkında harekete geçmeleri duruşma kararına kadar gerçekleşmedi. .

Majors resmi olarak iki taciz ve saldırı suçundan suçlu bulununca, Kang oyuncusu kararın açıklanmasından saatler sonra Marvel Studios tarafından resmi olarak kovuldu. Yenilmezler: Kang Hanedanı şu anda şu şekilde anılıyor Yenilmezler 5Bu da şu anda MCU’nun Kang’a odaklanmaya devam edip etmeyeceğinin belirsiz olduğu anlamına geliyor, özellikle de karakterin her çeşidi Majors tarafından canlandırıldığı için. Marvel kötü adamı yeniden şekillense bile, karakterin serinin geleceğinde hala arka planda kalma şansı var, bu yüzden MCU bunun yerine yeni hikayelere ve Marvel’ın yasal savaşlarına o kadar da bağlı olmayan bir yönde inşa etmeye odaklanabilir. orijinal Kang oyuncusu.

Loki’S Michael Waldron her ikisinin de senaryosunu yazıyor Yenilmezler 5 Ve Yenilmezler: Gizli Savaşlar.

Majors’ın feshi hızlı bir şekilde gerçekleşse de Marvel Studios’un hâlâ buradan nasıl devam edeceğini bulmaya çalışması mümkün. Multiverse Saga’nın şu anda eleştirmenler ve hayranlar arasında karışık bir durumda olması nedeniyle, konu Kang olduğunda Marvel Studios’un nasıl ilerleyeceği zaman gösterecek. Marvel Studios 2024’e doğru ilerledikçe bir güncelleme yayınlayacaklarını umuyoruz. Yenilmezler 5 ve Kang’ın Multiverse Saga’nın ana düşmanı olarak hizmet etmeye devam edip etmeyeceği.

Kaynak: BenSolo_Cup & spdrmnkyxxiii/Instagram

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow