Beats kulaklıklı bu 2019 iPad’in yenilenmesi 240 ABD dolarıdır

TL;DR: 30 Eylül itibarıyla, Beats Flex kulaklık, kılıf, ekran koruyucu, dijital kalem ve şarj cihazına sahip, yepyeni bir iPad 7’yi yalnızca 239,99 $ karşılığında edinin; bu %20 indirimdir. Wonderlust etkinliğine katıldıktan sonra yeni bir Apple teknolojisine sahip olmak için can atıyor musunuz? Bunun yerine neden mağazayı yenilemiyorsunuz? Bu neredeyse yepyeni 7. nesil iPad’in fiyatı yalnızca […]

Beats kulaklıklı bu 2019 iPad’in yenilenmesi 240 ABD dolarıdır

TL;DR: 30 Eylül itibarıyla, Beats Flex kulaklık, kılıf, ekran koruyucu, dijital kalem ve şarj cihazına sahip, yepyeni bir iPad 7’yi yalnızca 239,99 $ karşılığında edinin; bu %20 indirimdir.


Wonderlust etkinliğine katıldıktan sonra yeni bir Apple teknolojisine sahip olmak için can atıyor musunuz? Bunun yerine neden mağazayı yenilemiyorsunuz? Bu neredeyse yepyeni 7. nesil iPad’in fiyatı yalnızca 239,99 ABD dolarıdır (normal 299,99 ABD doları) ve Beats Flex kulaklık, kılıf, ekran koruyucu, kalem ve şarj cihazıyla birlikte gelir.

Rakipsiz fiyata birinci sınıf Apple teknolojisi

Bunun gerçek olamayacak kadar iyi bir anlaşma olduğunu düşünüyorsanız, öyle değil; sadece yenilendi. Bu, iPad’inizin ikinci el olduğu ve sevildiği anlamına gelir, ancak o zamandan beri tam test ve temizliği içeren kapsamlı bir yenileme sürecinden geçmiştir. Neredeyse yeni durumda olduğunu göstermek için A sınıfı kalite derecesi verildi.

Bu 7. nesil iPad yalnızca 2019’dan çıktığı için iPadOS 17’ye güncellendi. Özelleştirilebilir kilit ekranları, yeni widget’lar, geliştirilmiş mesaj uygulaması ve daha fazlası gibi en yeni özelliklerin keyfini çıkarın. İşte diğer bazı önemli özellikler:

  • A10 Füzyon çipi Web’de gezinirken FaceTiming gibi çoklu görevleri destekleyen.

  • Geniş akış ve e-kitap okuma için 10,2 inç Retina ekran.

  • Favori uygulamalarınızı eklemek ve fotoğraf ve videoları kaydetmek için 32 GB depolama alanı.

  • 8 MP arka kamera ve 1,2 MP FaceTime kamera.

  • 10 saate kadar pil ömrü; hareket halindeyken veya seyahatte kullanım için idealdir.

Satın aldığınız ürünün kılıf, ekran koruyucu, kalem ve şarj cihazı içerdiğini unutmayın.

iPad + Beats kablosuz kulaklık ve aksesuarları edinin

Beats Flex kulaklığınız da yenilenmiştir ancak kullanılmamıştır. Bunun yerine, çok az veya hiç kullanılmadıktan sonra açıldılar ve mağazaya geri gönderildiler; ardından tamamen test edildi, temizlendi ve orijinal kutularına paketlendiler.

Bu kulaklıklar zengin Beats sesi, Sınıf 1 Bluetooth®, otomatik kulak algılama, hızlı şarj süresi ve 12 saate kadar dinleme süresi gibi özelliklerle donatılmıştır.

Beats kulaklıklar ve eksiksiz aksesuar setiyle birlikte yalnızca 239,99 ABD Doları (normal 299,99 ABD Doları) karşılığında gelen bu 7. nesil iPad ile uygun fiyatlı Apple teknolojisine sahip olun.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow