En iyi AI CV yazma uygulaması fırsatı: Resoume’da %77 indirim

TL;DR: Resoume’a ömür boyu abonelik 31,58 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %77 tasarruf etmenizi sağlıyor. İş aramak pek hoş bir süreç değildir ve bazen başlı başına tam zamanlı bir iş gibi gelebilir. Görülecek bir CV oluşturmak çok önemlidir. Birçok işletmenin kullandığı otomatik başvuru izleme süreci (ATP) gibi şeyler nedeniyle CV’niz, gerçek bir insan onu […]

TL;DR: Resoume’a ömür boyu abonelik 31,58 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %77 tasarruf etmenizi sağlıyor.


İş aramak pek hoş bir süreç değildir ve bazen başlı başına tam zamanlı bir iş gibi gelebilir. Görülecek bir CV oluşturmak çok önemlidir. Birçok işletmenin kullandığı otomatik başvuru izleme süreci (ATP) gibi şeyler nedeniyle CV’niz, gerçek bir insan onu görmeden önce çöp yığınına gönderilebilir; Resoume AI Asistanı Özgeçmiş Yazarı bu konuda yardımcı olabilir.

Harika bir işiniz olsa bile, beklenmedik işten çıkarmalar durumunda hazır, güncel ve gösterişli bir özgeçmişe sahip olmak yararlı olabilir. LinkedIn’de yakın zamanda yayınlanan bir makale, kesintileri başlatan en son şirketleri listeliyor ve liste çok uzun, her gün yenileri ekleniyor.

Bu yapay zeka destekli CV, portföy ve ön yazı oluşturucu, görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olabilir. İyi tasarlanmış ATS dostu belgeler oluşturmanıza yardımcı olur, böylece adınız karışıklıkta kaybolmaz ve CV’niz küçük bir biçimlendirme sorunu nedeniyle otomatik olarak bir kenara itilmez.

Resoume, bilgilerinizi LinkedIn’den kolayca içe aktarmanıza ve CV’nizi özelleştirilmiş renkler, yazı tipleri ve temalarla öne çıkacak şekilde tasarlamanıza olanak tanır. Hatta resminizi ve imzanızı ekleyebilir ve web sitenize bağlayabilirsiniz. İşleri düzenli tutmak için, gönderdiğiniz tüm CV’lerinizin, yaklaşan röportajlarınızın ve yaptığınız tekliflerin genel görünümünü tek bir yerden alabilirsiniz.

Bu röportajı yaptığınızda Resoume, en anlamlı başarılarınızı ve en çok gurur duyduğunuz tüm çalışmaları sergilemek için güzel tasarlanmış bir portföy oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Değerli iş arama zamanınızı, otomatik olarak çözülebilecek bir CV ile harcamayın. Bunun yerine, görünmenize yardımcı olacak profesyonel bir CV yazma aracından yardım alın.

Sadece 31,58 £ karşılığında Resoume AI Assistant Resumé Writer’a ömür boyu abone olun.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow