Beats Studio3 kulaklıklar Amazon’da %51 indirimle satışta

%51 TASARRUF EDİN: 10 Nisan itibarıyla Beats Studio3 kulaklıklar(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da %51 indirimle satılıyor ve 349,95 $ olan normal fiyatlarının aksine 169,99 $’dan satılıyor. Her renkten bir tane al. Kulaklıklar var ve sonra Beats Studio3 kulaklıklar var(Yeni bir sekmede açılır). Hayal edebileceğiniz hemen hemen her özellikle donatılmış olarak gelen güvenilir, üst düzey bir […]

%51 TASARRUF EDİN: 10 Nisan itibarıyla Beats Studio3 kulaklıklar(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da %51 indirimle satılıyor ve 349,95 $ olan normal fiyatlarının aksine 169,99 $’dan satılıyor. Her renkten bir tane al.


Kulaklıklar var ve sonra Beats Studio3 kulaklıklar var(Yeni bir sekmede açılır). Hayal edebileceğiniz hemen hemen her özellikle donatılmış olarak gelen güvenilir, üst düzey bir kulaklık seçeneği arıyorsanız, Studio3 ile yanlış gidemezsiniz. Artık Amazon’da %51 indirimli olduklarına göre, orijinal fiyat olan 349,95 $’dan 179,96 $ tasarruf etmiş oluyorsunuz: Bu tam bir hırsızlık.

İşte bu yüzden Beats Studio3 kulaklıkları önemseyin(Yeni bir sekmede açılır). Beats’in en üst düzey seçeneklerinden biri olan Studio3, maksimum konfor için süper yumuşak kulak yastıkları ve tek bir şarjla 22 saat kablosuz oynatma ile donatılmıştır. Sabah alarmınızı atladıysanız ve kulaklığınızı en kısa sürede şarj etmeniz gerekirse diye 3 saatlik güç sunan 10 dakikalık hızlı şarj seçeneği bile var.

Gürültü önleme açısından, bu kulaklıklar rakipsizdir: Uyarlanabilir gürültü önleme ile, ne kadar yüksek olursa olsun tüm dış gürültü engellenir ve birlikte verilen Apple W1 çipi, onu herhangi bir cihazla kolayca eşleştirebileceğiniz anlamına gelir iCloud hesabınızda. Eller serbest kullanım için Siri’nin sesli komutlarını kullanabileceğiniz için bu ürünle çoklu görev yapmak kolaydır.

Bonus olarak, bu harika kulaklıklar, tümü metalik vurgularla Gölge Mavisi, Kırmızı ve Gece Siyahı dahil olmak üzere her tarz için çeşitli eğlenceli renk kombinasyonlarında gelir. Bu Bluetooth özellikli kulaklıklar, piyasadaki en şık kulaklıklardan biridir ve bu fiyata daha iyi bir seçenek bulmakta zorlanacaksınız.

Teknory