En iyi iPad Mini fırsatı: Amazon’da 64 GB WiFi Apple iPad Mini’de (6. nesil) 99 ABD doları tasarruf edin

99 $ TASARRUF EDİN: 31 Mart itibarıyla Apple iPad Mini (6. nesil, 2021)(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 499 dolardan 399,99 dolara indirimde. Bu 99 $ tasarruf demektir. Piyasada yeni bir tablet mi arıyorsunuz? Çeşitli yapılandırmalarından herhangi birinde bir iPad ile yanlış gidemezsiniz. Aslında iPad Pro, iPad Air ve orijinal iPad serilerini piyasadaki en iyi tabletlerden […]

En iyi iPad Mini fırsatı: Amazon’da 64 GB WiFi Apple iPad Mini’de (6. nesil) 99 ABD doları tasarruf edin

99 $ TASARRUF EDİN: 31 Mart itibarıyla Apple iPad Mini (6. nesil, 2021)(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 499 dolardan 399,99 dolara indirimde. Bu 99 $ tasarruf demektir.


Piyasada yeni bir tablet mi arıyorsunuz? Çeşitli yapılandırmalarından herhangi birinde bir iPad ile yanlış gidemezsiniz. Aslında iPad Pro, iPad Air ve orijinal iPad serilerini piyasadaki en iyi tabletlerden bazıları ve her bütçeye uygun harika seçenekler olarak adlandırdık. iPad Mini indirimde olmasa da, özellikle indirimli olarak alabildiğiniz zaman, satın almaya fazlasıyla değer.

Şu anda, 2021 64 GB Wi-Fi Apple iPad Mini (6. nesil)(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da sadece 399,99 dolara satışta. Bu, 499$’lık normal fiyatından %20 indirim ve 99$’lık bir tasarruf demektir. Uzay Grisi ve Yıldız Işığı arasında seçim yapabilirsiniz, ancak bu tonlardan herhangi birini beğenmezseniz, bir iPad kılıfı her şeyi oldukça güzel bir şekilde kapatabilir.

Apple’ın tablet serisinin küçültülmüş versiyonu, önceki yinelemesine göre çeşitli yükseltmelere sahiptir. Küçük form faktörünün küçük elleri olanlar için çekici olduğundan bahsetmiyorum bile. Daha büyük bir 8,3 inç ekran, bir Touch ID paneli, stereo hoparlörler ve daha iyi kameraların eklenmesiyle geliyor. Ayrıca ikinci nesil Apple Pencil desteğine sahiptir. Bir iPad Pro’nun tam güç merkezi olmayabilir, ancak hareket halindeyken yapmak isteyebileceğiniz çoğu şey için kesinlikle faturaya uyuyor.

Teknory