Beats’in bir sonraki tomurcukları için çıkış tarihi, söylentiler, fiyat, istek listesi

Lily Katz / Android Otoritesi Beats Fit Pro, Beats grubundaki en iyi kulaklıklardır. İyi uyuyorlar, çeşitli renklerde geliyorlar ve mükemmel aktif gürültü önleme (ANC) özelliğine sahipler. Beats Fit Pro 2 için zaten biraz şampiyon olmamıza şaşmamalı. Beats Fit Pro 2 hakkında bildiğimiz her şeyi ve şirketin bir sonraki kablosuz kulaklıklarından görmek istediklerimizi bir araya getirdik. […]

Beats’in bir sonraki tomurcukları için çıkış tarihi, söylentiler, fiyat, istek listesi

Lily Katz / Android Otoritesi

Beats Fit Pro, Beats grubundaki en iyi kulaklıklardır. İyi uyuyorlar, çeşitli renklerde geliyorlar ve mükemmel aktif gürültü önleme (ANC) özelliğine sahipler. Beats Fit Pro 2 için zaten biraz şampiyon olmamıza şaşmamalı. Beats Fit Pro 2 hakkında bildiğimiz her şeyi ve şirketin bir sonraki kablosuz kulaklıklarından görmek istediklerimizi bir araya getirdik.

Beats Fit Pro 2 serisi olacak mı?

Beats Fit Pro 2 hakkında resmi bir açıklama olmasa da, şirketin yeni nesil kulaklıkları piyasaya sürmesini bekliyoruz. Beats, yıllar boyunca kulaklık çıkışlarında hiçbir yavaşlama belirtisi göstermedi ve yakın zamanda Studio Buds Plus’ı piyasaya sürdü. Beats hala açıkça Fit Pro serisine yatırım yapıyor. Portföyüne Volt Sarısı, Mercan Pembesi ve Tidal Mavisini ekleyerek bu yıl Fit Pro için yeni renkleri piyasaya sürdü.

Beats Fit Pro 2 çıkış tarihi nedir?

Beats Fit Pro gürültü önleyici gerçek kablosuz kulakiçi kulaklıklar açık kutuda ve yanında iki ekstra kulak ucu çifti var; bunların tümü mor modelde.

Lily Katz / Android Otoritesi

  • Powerbeats Pro’yu Yener: 10 Mayıs 2019
  • Beats Studio Tomurcukları: 24 Haziran 2021
  • Fit Pro’yu yener: 1 Kasım 2021
  • Beats Studio Buds Plus: 17 Mayıs 2023

Kablosuz kulaklıklar söz konusu olduğunda, Beats yaz aylarında çıkanları tercih eder. Bununla birlikte şirket, orijinal Fit Pro’yu 1 Kasım 2021’de, orijinal Studio Buds’tan sadece aylar sonra duyurdu. Şirketin geçtiğimiz Mayıs ayında Studio Buds Plus’ı nasıl piyasaya sürdüğünü gördüğümüzde, Fit Pro 2’nin 2023 sonbaharında ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

Beats Powerbeats Pro ve Fit Pro çıkış tarihleri ​​arasında iki yıllık bir boşluk olduğu için Fit Pro 2’yi de bu yıl görmeyi bekliyoruz. Fit Pro çıkış tarihinden bu yana neredeyse iki yıl geçti. Beats öngörülebilir bir döngüde kalmayı planlıyorsa, bu sonbahar Fit Pro 2’yi ortaya çıkarmanın zamanı geldi.

Fit Pro 2 hangi özelliklere sahip olacak?

Beats Fit Pro kulakiçi kulaklıklar, siyah bir arka plana karşı kılıflarında.

Lily Katz / Android Otoritesi

Mevcut endüstri trendlerine ve Apple yan kuruluşu Beats hakkında bildiklerimize dayanarak, Beat Fit Pro 2’nin nasıl olacağını tahmin edebileceğimiz şey şu.

Tasarım

Beats Fit Pro, piyasaya çıktıktan sonra Studio Buds ve Powerbeats Pro arasındaki çizgide yer aldı. Kulaklık başlıkları, Studio Buds gibi aktif gürültü engelleme özelliğine, ancak Powerbeats Pro gibi egzersiz dostu bir tasarıma sahipti. Beats, kulak kanatları için Powerbeats Pro’nun kulak kancalarını çıkardı. Bu hareket, komik derecede büyük Powerbeats Pro’dan daha cepte taşınabilen bir ürünü kolaylaştırdı. Şunu söylemekle yetinelim, burada da aynı şeyi bekliyoruz.

Beats’in Fit Pro 2’nin tasarımını yeniden keşfedeceğine inanmak için hiçbir neden yok. Beats Fit Pro olağanüstü sağlam ve değiştirilebilir kulak uçlarıyla birlikte geliyor. Herhangi bir şey olursa, şirket, Apple’ın AirPods Pro 2 ile yaptığı gibi ekstra küçük boyutlu bir kulak ucu ekleyebilir. Fit Pro 2, muhtemelen USB-C şarj bağlantı noktasına sahip aynı kapaklı taşıma çantasına sahip olacaktır. Kulaklıkların birkaç renkte gelmesini bekliyoruz. Yarı saydam bir Beats Fit Pro 2’nin Studio Buds Plus ile eşleşmesini görmek harika olsa da, bu pek mümkün değil.

Spesifikasyonlar ve özellikler

Açık şarj kutusunda ve Beats uygulaması açıkken bir Samsung Galaxy S10e'nin yanında Beats Fit Pro gürültü önleyici gerçek kablosuz kulaklıklar.  Uygulamanın, muhtemelen kulaklıklara uyması için mor bir tonu var.

Lily Katz / Android Otoritesi

Beats Fit Pro, gürültü engelleme özelliğine sahip muhteşem egzersiz kulaklıklarıdır. Fit Pro 2’nin Fit Pro’dan daha iyi ANC’ye sahip olmasını bekliyoruz. Beats, Fit Pro’dan daha iyi gürültü önleme yapabiliyorsa, Fit Pro 2, piyasadaki en iyi ANC tomurcuklarından ikisi olan Samsung Galaxy Buds 2 Pro ve Bose QuietComfort Earbuds 2’ye rakip olacaktır. Ses kalitesi muhtemelen yine de imza niteliğindeki bas ağırlıklı çekime sahip olacaktır. Ancak Beats, sesi genel dinleme için daha hoş hale getirmek için abartıyı azaltabilir.

Beats Fit Pro gibi, Fit Pro 2 de Apple’ın H2 çipini barındırmalıdır. Öyleyse, uyumlu içerikle etkileyici surround ses çalma için Fit Pro ile aynı uzamsal sesi kafa izleme ile elde edeceksiniz. Bu çip aynı zamanda “Hey Siri”, pil optimizasyonu ve iCloud cihazları arasında otomatik geçiş gibi özellikleri de etkinleştirecek.

Fit Pro 2, kafa takibi ve diğer Apple’a özel özelliklerle uzamsal ses için muhtemelen H1 çipini barındıracak.

Birinci nesil Fit Pro ve Studio Buds, Android dostu özellikleriyle göze çarpıyordu. Son zamanlarda Beats, Studio Buds Plus’a Google Cihazımı Bul ve Android’de Ses Değiştirme özelliğini ekleyerek Android ile daha da yakınlaştı. Aynı özellikleri Beats Fit Pro 2’de görsek şaşırmayacağız ama bu garanti edilmiyor. Buradaki en büyük fark, Studio Buds serisinin, Android dostu özelliklerin uygulanmasını kolaylaştırabilecek Apple’ın tescilli W1/H1 yongalarından yoksun olmasıdır.

Beats ve Apple ürünleriyle eşleşen Fit Pro 2, muhtemelen SBC ve AAC Bluetooth ses kodeklerini destekleyecektir. iPhone sahipleri için iyi haber: AAC, Apple aygıtlarına güvenilir, yüksek kaliteli ses sağlıyor. Bununla birlikte, tarihsel olarak akış kalitesi Android’de değişken olmuştur. AptX olmadan Android kullanıcıları, Fit Pro 2’de video izlerken görsel-işitsel gecikme fark edecek.

Beats Fit Pro 2’nin fiyatı ne kadar olacak?

Kutudaki Beats Fit Pro kulaklıklarının siyah renk grubu.

Austin Kwok / Android Kurumu

  • Powerbeats Pro’yu Yener: 249 dolar
  • Beats Studio Tomurcukları: 149 dolar
  • Fit Pro’yu yener: 199 dolar
  • Beats Studio Buds Plus: 169 dolar

Beats Powerbeats Pro’dan Beats Fit Pro’ya 50 dolarlık bir fiyat düşüşü yaşansa da, Fit Pro 2’nin bu trendi takip etmesi bizi şaşırtabilir. Ne yazık ki Beats, Studio Buds serisinin fiyatını 20 $ artırarak Studio Buds’tan (149 $) Studio Buds Plus’a (169 $) yükseldi. Bu yüzde 13’lük bir zam demek. Beats, Fit Pro 2 için aynı şeyi yaparsa, bunların 219 ila 229 ABD doları arasında olmasını bekleyebiliriz.

Beats Fit Pro 2: Ne görmek istiyoruz?

Cepte Beats Fit Pro kulaklık kılıfı.

Lily Katz / Android Otoritesi

Beats Fit Pro, harika bir uyum ve göze çarpan gürültü önleme özelliğiyle tartışmasız bugüne kadarki en iyi Beats kulakiçi kulaklıklardır. Lisedeki İngilizce öğretmenimin dediği gibi, her zaman iyileştirme için yer vardır. Fit Pro 2’den istediğimiz en önemli özellikler aşağıdadır.

Uyarlanabilir şeffaflık modu

Beats Fit Pro, Apple’ın Şeffaflık moduna sahiptir. Bu, müziğinizi ve çevrenizi aynı anda duymanızı sağlayan sağlam bir güvenlik özelliğidir. Uyarlanabilir Şeffaflığa sahip Fit Pro 2’yi görmek bizi çok sevindirir.

Şeffaflık ve Uyarlanabilir Şeffaflık arasındaki fark, ilkinin harici gürültüyü kulaklıklarınız aracılığıyla iletmesidir. İkincisi aynı şeyi yapar ve öngörülemeyen yüksek seslerin seviyesini azaltır. Bu, daha keyifli bir dinleme deneyimine yol açar. Hala sokak gürültüsünü duyabilirsiniz, ancak araba kornaları aşırı yüksek değildir.

Toza dayanıklı yapı

Beats Fit Pro, bugüne kadarki en sevdiğim egzersiz kulaklıklarımdan bazıları. Fit Pro’nun IPX4 suya dayanıklılık derecesi çoğu sporcu için iyi olsa da, toza dayanıklı bir yapı, Fit Pro 2 için anlaşmayı imzalar. Bu güvence, biz dağcılar için bir dünya fark yaratabilir. Tebeşirle herhangi bir spor yapıyorsanız veya kumsalda koşmayı seviyorsanız, toza dayanıklı bir IP derecesi tomurcuklarınızı geri dönüşü olmayan hasarlardan koruyabilir.

Daha iyi ses kalitesi

Beats Fit Pro frekans tepkisi Hedef Eğrisi

Antrenman kulaklıkları olarak faturalandırılan Beats Fit Pro’nun bas ağırlıklı bir ses profiline sahip olması şaşırtıcı değil. Çoğu sporcunun egzersiz yaparken daha fazla “oomph” yapmayı tercih ettiği göz önüne alındığında, bu fena değil. Bununla birlikte, alt bas ve orta aralık yanıtları arasında daha az dramatik bir fark, vokallerin daha net ses çıkarmasına olanak tanıyan daha çok yönlü bir ses sağlayacaktır.

İdeal olarak, Beats Fit Pro 2, frekansı daha yakından takip eden bir frekans yanıt eğrisine sahip olacaktır. Ses Adamları Yukarıdaki tabloda Hedef Eğrisi (pembe). Bu, önemli vokal ve enstrümantal içeriğin iki katı kadar yüksek olmadan basların öne çıkmasını sağlar.

Mobil uygulamada özel EQ

Android için Beats uygulamasında özel bir ekolayzır göreceğimizden şüpheliyim, ancak bunun varlığı, Apple ve Beats için ileriye doğru büyük bir adım olacaktır. Rakiplerin çoğu (örneğin, Sony, Bose ve Google), amiral gemisi kulaklıkları için özel ekolayzır sağlamakta sorun yaşamasa da Apple direniyor.

Beats Fit Pro 2’ye özel bir EQ eklemek, Apple için çok önemli bir hareket olacaktır.

Beats ve iOS Ayarları uygulamalarındaki özel bir EQ ile dinleyiciler, tercihlerine ve medyalarına uyması için sesin ince ayarını yapabilirler. Örneğin, bir aksiyon filmi izlerken, Fit Pro’nunki gibi bir alt bas tepkisi biraz fazla yüksek. Genellikle çok gürültülü patlamalara ve duyması zor diyaloglara neden olabilir. Özel bir EQ, alt bası azaltmayı kolaylaştıracak ve vokallerin daha fazla öne çıkmasını sağlayacaktır.

Geliştirilmiş mikrofon kalitesi

Bir kişi Beats Fit Pro takıyor.

Lily Katz / Android Otoritesi

Fit Pro’ya kıyasla Beats Fit Pro 2’den daha iyi mikrofon kalitesi görmeliyiz. Bu, geliştirilmesi kolay bir alandır. Studio Buds’tan Studio Buds Plus’a mikrofon kalitesinde, özellikle arka plan gürültüsünü engellerken önemli bir artış gördük.

Fit Pro 2’nin temel mikrofon performansı hakkında bir fikir edinmek için Beats Fit Pro mikrofon demolarımızı dinleyin. çok fazla arka plan gürültüsü duyar.

Beats Fit Pro mikrofon demosu (İdeal koşullar):

Beats Fit Pro mikrofon demosu (Sokak koşulları):

Daha uzun pil ömrü ve kablosuz şarj

Fit Pro 2’deki artırılmış pil ömrü bir satış noktası olmayacak çünkü Fit Pro zaten ortalamanın üzerinde bir pile sahip. Fit Pro ile, kılıftan ekstra 18 saat yararlanarak altı saate kadar ANC dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Yine de Fit Pro 2, Powerbeats Pro’nun dokuz saatlik pil ömrüne biraz daha yaklaşabilirse, diğer amiral gemisi kulaklıklar arasında daha uzun duracaktır.

Kablosuz şarj, Fit Pro 2’de büyük bir yükseltme olacaktır.

Beats, antrenman kulaklığı pazarını ele geçirmeye devam etmek istiyorsa, Fit Pro 2 özelliklerine kablosuz şarj eklemesi gerekiyor. Kablosuz şarj, birçok amiral gemisi kulaklıkla verilir. Kahretsin, maliyeti 100 dolara yaklaşan kulaklıklar bu özellikle birlikte gelir. Beats, 199 ABD Doları veya daha fazla ücret almayı planlıyorsa, kablosuz şarjı atlamak için hiçbir mazeret yoktur. MagSafe şarjı çok iyi olurdu.

Daha kompakt bir kasa

Beats Fit Pro ve AirPods Pro (2. nesil) kılıfları ahşap bir yüzey üzerinde yan yana.

Austin Kwok / Android Kurumu

Daha kompakt bir kasa, özellikle Beats pil ömrünü artırıyorsa, biraz hatalı. Fit Pro 2 kasasını AirPods Pro 2’ye daha yakın olacak şekilde küçültmek, Fit Pro 2’yi Jabra Elite 7 Active (Amazon’da 99,99 ABD doları), en iyi rakip.

Fit Pro’yu test ettiğimde, hantal kasa dışında tomurcuklarla ilgili çoğu şeyi sevdim. Çanta küçük bir cebe yeterince sığar, ancak pantolonunuzun silüetini bozar.


Bu, Beats Fit Pro 2’den görmeyi umduğumuz şeyi tamamlıyor. Ne görmek istediğinizi bize bildirin!

Beats Fit Pro 2’den en çok neyi görmek istersiniz?

6 oy

Beats’in bir sonraki tomurcukları için çıkış tarihi, söylentiler, fiyat, istek listesi

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow