Beklenmedik Kökenli Bir Savaş Destanı Netflix’te Bir Milleti Birleştiriyor

Toho aracılığıyla Bol miktarda kılıç savurma aksiyon sekansları ve kan ve tozla kaplı savaş alanlarını içeren tarihi destanların, hangi platformda göründüklerine bakılmaksızın akışta performans göstermeleri neredeyse garantidir, ancak 2019’lar Krallık beklenmedik kökenleri nedeniyle sürüden sıyrılıyor. Pek çok izleyici – ve şimdi evde izleyiciler – sadece oturdu ve dünyanın neresinden geldiği hiç umurunda olmadan eleştirmenlerden ve […]

Beklenmedik Kökenli Bir Savaş Destanı Netflix’te Bir Milleti Birleştiriyor

Toho aracılığıyla

Bol miktarda kılıç savurma aksiyon sekansları ve kan ve tozla kaplı savaş alanlarını içeren tarihi destanların, hangi platformda göründüklerine bakılmaksızın akışta performans göstermeleri neredeyse garantidir, ancak 2019’lar Krallık beklenmedik kökenleri nedeniyle sürüden sıyrılıyor.

Pek çok izleyici – ve şimdi evde izleyiciler – sadece oturdu ve dünyanın neresinden geldiği hiç umurunda olmadan eleştirmenlerden ve kalabalıklardan sırasıyla yüzde 94 ve 96 Rotten Tomatoes puanları alan, geniş çapta beğenilen bir gişe hasılatı elde etti. nereden, neye dayanarak ve nasıl ortaya çıktı.

krallık-2019
Toho aracılığıyla

Sonuç olarak, yönetmen Shinsuke Sato’nun kemik kıran kader hikayesinin bir manga serisine dayandığını keşfetmek sürpriz olabilir, yıldız Kento Yamazaki’nin üç yıl sonra vizyona giren aynı adlı üç dakikalık kısa filmde rol aldığından bahsetmiyorum bile. daha önce, oyuncu daha sonra çok övülen 134 dakikalık uzun metrajlı uzun metrajlı filmde rolünü yeniden canlandırmıştı.

Düşük sosyal statüye sahip genç bir adamın, her şeyi savuşturmak için büyük ordular, acımasız suikastçılar ve dağlarda yaşayan hainlerle savaşmak için bir kralın yanında savaştığını bulması göz önüne alındığında, anlatı tür bağlamında pek çığır açıcı değil. savaş ve parçalanmış bir ulusu birleştirdi, ancak FlixPatrol adlandırdı Krallık Hafta sonuna girerken Netflix’in küresel listelerinde en çok izlenen filmlerden biri olarak, mutlaka görülmesi gereken bir film olarak kabul edilmek için yeterince şey var.

Alt tür, olabildiğince kurşun geçirmez ve bu, filmin yıldız performansıyla bir kez daha güçlendirildi.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow