Best Buy 20 günlük fırsatlar: 15,6 inç Lenovo Ideapad 3i FHD Touch dizüstü bilgisayarda 280 $ tasarruf edin

Best Buy’un 20 Günlük Fırsatlarına bir bakış Best Buy tatil sezonunu geri sayıyor, ancak her gün ortalamanın altında çikolata kapılarını açmak yerine her gün sağlam teknoloji indirimleri sunuyor. Best Buy, 17 Aralık’a kadar tüm departmanlarda öne çıkan ürünlerle ilgili yalnızca sınırlı süreli fırsatlardan oluşan bir dizi 20 Günlük Fırsat etkinliğine ev sahipliği yapacak. Teklifler her […]

Best Buy 20 günlük fırsatlar: 15,6 inç Lenovo Ideapad 3i FHD Touch dizüstü bilgisayarda 280 $ tasarruf edin

Best Buy’un 20 Günlük Fırsatlarına bir bakışsanat ekran koruyuculu samsung çerçeve tv

Best Buy tatil sezonunu geri sayıyor, ancak her gün ortalamanın altında çikolata kapılarını açmak yerine her gün sağlam teknoloji indirimleri sunuyor.

Best Buy, 17 Aralık’a kadar tüm departmanlarda öne çıkan ürünlerle ilgili yalnızca sınırlı süreli fırsatlardan oluşan bir dizi 20 Günlük Fırsat etkinliğine ev sahipliği yapacak. Teklifler her gün saat 12:01 CT’de yayınlanır ve aynı gün saat 23:59 CT’ye kadar geçerlidir. Her gün sunulan fırsatların sayısı değişiklik gösterecek ve Best Buy, bir anlaşma sona erdiğinde artık yağmur kontrolü olmayacağını söylüyor.

Her ana Günün Fırsatı, aynı fırsat koşullarının geçerli olduğu diğer birkaç Günün Bonus Fırsatına katılır. Bazen My Best Buy Plus ve My Best Buy Total müşterilerine daha düşük bir fiyata Günün Fırsatı sunulabilir. My Best Buy Plus’ın yıllık ücreti 49,99 ABD dolarıdır ve My Best Buy Total’in yıllık maliyeti 179,99 ABD dolarıdır. Her ikisi de iki günlük ücretsiz gönderim ve özel indirimlere erişim imkanıyla geliyor.

AYRICA BAKINIZ:

En sevdiğimiz teknoloji hediyeleri: Çorap doldurucuları, mutfak aletleri ve bolca oyun

Best Buy 20 Günlük Fırsatların tümünü burada takip edeceğiz, bu nedenle her gün güncellenirken gözünüzü açık tutun. Ayrıca anlaşmaların 24 saatten daha uzun süre devam edip etmediğini de takip edeceğiz. Aşağıda 28 Kasım Salı günü Best Buy fırsatlarını bulacaksınız.

Yaklaşık 2.400 müşteri yorumu arasında 4,7/5 puan alan 15,6 inç Lenovo Ideapad 3i, Intel 11. nesil Core i5 işlemciyi kullanıyor ve 8 GB RAM’e sahip. 15,6 inç ekran boyutu, favori programlarınızı ve filmlerinizi izlemek için de harika olabilir.

Best Buy, My Best Buy Plus ve My Best Buy Total üyeleri için yalnızca 349,99 $ veya 329,99 $ fiyatla satışa sunuyor. Normal olarak 629,99 $ olarak fiyatlandırılan bu ürün, Best Buy’ın 20 Günlük Fırsatları sayesinde MSRP’de en az 280 $ indirim elde edeceksiniz.

28 Kasım Günün Bonus Fırsatları

Teknory