Beyond Good & Evil – 20. Yıldönümü Sürümü Gelecek Yılın Başlarında Geliyor

Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition önümüzdeki yılın başlarında çıkacak. Haber yanlışlıkla Xbox mağazasında erken yayınlandı ve hatta Ubisoft Plus’ta kısa süreliğine (tamamlanmamış biçimde de olsa) oynanmaya sunuldu. Şimdi silinmiş olanına göre Xbox Mağazası sayfası (tarafından paylaşıldı X’te Wario64), 2003 macerasında artık kontroller ve ses iyileştirmeleriyle birlikte 4K grafikler ve 60 FPS yer […]

Beyond Good & Evil – 20. Yıldönümü Sürümü Gelecek Yılın Başlarında Geliyor

Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition önümüzdeki yılın başlarında çıkacak. Haber yanlışlıkla Xbox mağazasında erken yayınlandı ve hatta Ubisoft Plus’ta kısa süreliğine (tamamlanmamış biçimde de olsa) oynanmaya sunuldu.

Şimdi silinmiş olanına göre Xbox Mağazası sayfası (tarafından paylaşıldı X’te Wario64), 2003 macerasında artık kontroller ve ses iyileştirmeleriyle birlikte 4K grafikler ve 60 FPS yer alacak. Ayrıca otomatik kaydetme ve çapraz kaydetme işlevlerine de sahip olacak. İşte tanıtım yazısının tamamı:

Aksiyon muhabiri Jade olarak Hillys’in muhteşem dünyasına dalın ve gizemli DomZ uzaylı saldırılarını, üvey amcası Pey’j veya yiğit Double H gibi renkli karakterlerle birlikte araştırın.

Yepyeni otomatik kaydetme ve çapraz kaydetme özelliklerinin yanı sıra iyileştirilmiş grafikler, kontroller ve ses ile 4K, 60 fps’ye kadar bu destansı maceraya atılın.

Gezegeni keşfederken özel yeni ödüllerin tadını çıkarın ve Hillys’teki yeni hazine avında Jade’in geçmişi hakkında daha fazlasını keşfedin.

Yeni hızlı koşu modu ve güncellenmiş başarılar sayesinde becerilerinizi test edin ve yıldönümü galerisinden oyunun gelişimi ve sırları hakkında daha fazla bilgi edinin!

Daï-jo ve sadık kamerasıyla donanmış Jade’in macerası, Hillys’i özgürce keşfetmenizi, büyük ve küçük yaratıklarla savaşmanızı, tehlikeli bölgelere sızmanızı, esrarengiz bulmacaları çözmenizi, bağımlılık yaratan mini oyunlar oynamanızı, en iyi uçan araç pilotlarıyla yarışmanızı ve harika manzaraların fotoğraflarını çekmenizi sağlayacak. tüm deneyim.

Aksiyon oynanışı ve heyecan verici duygusal ara sahnelerin çığır açan bir karışımına dalmaya hazır olun!

Bu oyun, hem Xbox One oyununa hem de Xbox Series X|S oyununa erişim sağlayan Akıllı Teslimattan yararlanır.

Mağaza sayfası aynı zamanda aşağıdaki galeride görüntülenebilecek yeni düzenlemenin büyük bir ekran görüntüsünü de içeriyordu.

Ubisoft’un açıklamasına göre IGN. , mağaza girişi “teknik bir hata” nedeniyle erken kalktı

Ubisoft, açıklamasında “Beyond Good & Evil’in 20. yıl dönümünü kutlarken, resmi lansmanın 2024 başlarında yapılacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz ve yeni yılda sizlerle daha fazlasını paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Beyond Good & Evil ilk olarak 2003 yılında PlayStation 2, Xbox, PC ve GameCube için piyasaya sürüldü. Yabancı bir gezegendeki bir komployu ortaya çıkarmak için direniş hareketine katılan muhabir ve savaşçı Jade’i canlandırıyor. Oynanış, bulmacaları çözerken ipuçlarının ve kanıtların fotoğraflarını çekmek için Jade’in kamerasını kullanırken dövüş sanatları yakın dövüş savaşında düşmanlarla mücadele etmeyi içerir. Kült klasik, ilk büyük remaster’ını 2011 yılında HD yükseltmesi şeklinde alırken, uzun süredir kayıp olan devam filmi Beyond Good and Evil 2, E3 2017’deki resmi tanıtımından bu yana görünüşe göre geliştirme belirsizliği içindeydi.

Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition’ın PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow