Bir DC İkonunun “The Flash”ta Bir Cameoyu Geri Çevireceği Söylentileri Açıklığa Kavuştu

Warner Bros aracılığıyla görüntü hakkında birçok şeyden biri Flaş insanları yanlış yöne iten şey, hem canlı hem de ölü aktörlerin kamera hücresi nakaratlarıydı; bunların çoğu, modern izleyiciler için çok az ile hiçbir şey arasında bir anlam ifade ederdi. Bununla birlikte, Andy Muschietti’nin söz konusu derin kesintilere verdiği yanıtın basit bir “umurumuzda değil” olduğu göz önüne […]

Bir DC İkonunun “The Flash”ta Bir Cameoyu Geri Çevireceği Söylentileri Açıklığa Kavuştu

Warner Bros aracılığıyla görüntü

hakkında birçok şeyden biri Flaş insanları yanlış yöne iten şey, hem canlı hem de ölü aktörlerin kamera hücresi nakaratlarıydı; bunların çoğu, modern izleyiciler için çok az ile hiçbir şey arasında bir anlam ifade ederdi.

Bununla birlikte, Andy Muschietti’nin söz konusu derin kesintilere verdiği yanıtın basit bir “umurumuzda değil” olduğu göz önüne alındığında, bu tamamen mantıklıdır, ancak kaç sinemaseverin George Reeves’in Süpermen’inden haberdar olduğunu keşfetmek büyüleyici olurdu. ya da Nicolas Cage’in bir zamanlar terk edilmiş bir gişe rekorları kıran filmde Kal-El’i oynamak için eklendiği gerçeği.

Barry Allen ve Iris West 'The Flash'ta
Warner Bros aracılığıyla görüntü

Hatta bu George Clooney denen arkadaşın kim olduğunu ve DCU ile ne ilgisi olduğunu merak eden en az bir nesil -iki değilse de- var ve aynı duygu Michael Keaton’ın Batman’ine bile uygulanabilir. 1992’den beri göreve uygun ve raporlu değil. Hayran hizmeti uğruna asla ideal değildir, ancak Kevin Smith şimdi kendi uydurduğu bir söylentiye açıklık getirmeye çalışıyor.

Onun son bölümünde Fatman Beyond podcast’te, aktör ve film yapımcısı Warner Bros.’un araya girmeye çalıştığını ima etti. Christian Bale Hayatında hiçbir şeyde bir kamera hücresi yapmadığı için bu bir mucize olurdu, Christopher Nolan dahil olmadıkça Kara Şövalye olarak bir geri dönüşü düşünmeyi bile reddetmesinden bahsetmiyorum bile.

Böylesine müstehcen bir scuttlebutt’un yapma eğiliminde olduğu gibi, büyük bir ilgi kazandı ve Smith’i Twitter’a atlayıp bir açıklama sunmaya zorladı.

Görünüşe göre Bale asla yarışmaya katılmamış ya da belki de açıkça reddetmişti. Clooney zirveyi hatırlayanlar için çalıştı. Batman ve Robin nefret, ancak yersiz nostalji en büyük sorun değildi Flaş ile mücadele etmek zorunda kaldı.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory