‘Clueless’ Yıldızlar, Genç Yıldızlığın Baskıları Üzerine Çanak

Rakuten ile görüntü Şöhret iki ucu keskin bir kılıç olabilir ve Alicia Silverstone 1990’larda birdenbire ilgi odağı haline gelmesinin bedelini ödediğini söyledi. “Her şey çok eziciydi,” diye açıkladı. bilgisiz Connecticut, Hartford’daki 90s Con’da panel. 1993’te henüz 17 yaşındayken, bir dizi son derece popüler Aerosmith müzik videosunda kalpleri kırdı. Aşk. Zaten gerçek bir genç bomba olmasına […]

‘Clueless’ Yıldızlar, Genç Yıldızlığın Baskıları Üzerine Çanak

Rakuten ile görüntü

Şöhret iki ucu keskin bir kılıç olabilir ve Alicia Silverstone 1990’larda birdenbire ilgi odağı haline gelmesinin bedelini ödediğini söyledi. “Her şey çok eziciydi,” diye açıkladı. bilgisiz Connecticut, Hartford’daki 90s Con’da panel.

1993’te henüz 17 yaşındayken, bir dizi son derece popüler Aerosmith müzik videosunda kalpleri kırdı. Aşk. Zaten gerçek bir genç bomba olmasına rağmen, 1995’lere kadar değildi. bilgisiz gerçekten süperstarlığa ulaştığını. Oradan, bir gişe elyafı haline geldi. Batman ve Robin, Bebek bakıcısı, saklanma yeri, Gerçek suçVe Geçmişten patlama. Hem büyük hem de küçük ekranların yıldızına hızlı yükselişi, umduğu tek şey değildi.

“Benim için çok fazlaydı. çok gençtim Olacak çok şey var ve sana bunun başına geleceğini öğretecekleri bir okul yok. Bunun olacağını ve nasıl yönetileceğini bilmiyordum. Afrika’ya, Peru’ya, yağmur ormanlarına gittim […] sonra beni aklı başında tutan şeye dalın. Benim için gerçek olan buydu. Ne yazık ki hepsini biraz uzaklaştırdım.

Pazar öğleden sonra Silverstone, 90’lar Con sahnesinde ona katıldı. bilgisiz oyuncular Stacey Dash, Elisa Donovan ve Breckin Meyer. Donovan’ın şöhreti neredeyse rüya gibi tanımlamasıyla Silverstone’un yorumlarını yinelediler. “Çok gerçeküstü bir deneyimdi” dedi. “Bakıp ‘Şu anda burada neler oluyor?’ diye düşündüğümü hatırlıyorum.

“Bu garipti. Benim için garipti ama Alicia için gerçekten garip olmalı. Bu diğer şovlar üzerinde çalışmaya başladım […]ve o zamanlar çok büyük olan tüm bunlardı. Tuhaftı. Eğlenceliydi, ama çok fazlaydı… Gergindim.

Dash ise onun hakkında daha olumlu bir bakış açısına sahipti. bilgisiz yıldızlık “Heyecan vericiydi. Farklı,” dedi.

Biraz hafiflik sunmayı Meyer’e bırakın. Baştan çıkarıcı Travis Birkenstock’u oynamak bilgisiz, hayranların onu karakteriyle sık sık karıştıracağını söyledi. “Bana çok fazla ot teklif edildi.”

Teknory