Maverick Yaratıcıları Dublör Eğitiminin Fiziksel Bedelini Tartışıyor

Yönetmen Joseph Kosinski ve yapımcı Jerry Bruckheimer, oyuncu kadrosu için eğitimin ne kadar zor olduğunu açıkladı. Top Gun: Maverick. 1986’ların devamı niteliğinde olan film Süper silah, yetenekli Kaptan Pete “Maverick” Mitchell rolünü yeniden canlandıran Tom Cruise’a yer verdi. film, filmin birçok pilotunun her birinin becerisini sergileyen bir dizi hava gösterisine yer verdi. Ancak, her çekimi […]

Maverick Yaratıcıları Dublör Eğitiminin Fiziksel Bedelini Tartışıyor

Yönetmen Joseph Kosinski ve yapımcı Jerry Bruckheimer, oyuncu kadrosu için eğitimin ne kadar zor olduğunu açıkladı. Top Gun: Maverick. 1986’ların devamı niteliğinde olan film Süper silah, yetenekli Kaptan Pete “Maverick” Mitchell rolünü yeniden canlandıran Tom Cruise’a yer verdi. film, filmin birçok pilotunun her birinin becerisini sergileyen bir dizi hava gösterisine yer verdi. Ancak, her çekimi filme alma gerçeği göz alıcı olmaktan uzaktı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

konuşurken Son tarihContenders LA3C paneli, Kosinski ve Bruckheimer, Cruise’un havadan gösterileri koordine ettiğini ortaya çıkardı. Top Gun: Maverick aktörlerin her biri için tamamlanması üç ay sürecek bir kurs tasarlayarak. Kurs boyunca, oyuncular CGI’ın yardımı olmadan birçok gösteriyi tamamlamayı öğrendiler. Uçuş eğitimiyle de sınırlı değillerdi, çünkü her oyuncunun bir kaza durumunda uçaktan nasıl kaçılacağı konusunda da deneyimli olması gerekiyordu. Bruckheimer özellikle şunları söyledi:

“Onları gözleri bağlı bir şekilde bir kafese koydular, yaklaşık 1,8 metre aşağıya suya attılar ve baş aşağı çevirdiler. O kafesten nasıl çıkacaklarını bulmaları gerekiyordu.”

İlgili: Mach 10 Ne Kadar Hızlı? Maverick Top Gun 2’de Ne Hızda Gidiyor?


Top Gun Yıldızları İçin Sırada Ne Var?

için eğitim Top Gun: Maverick zor olduğu kadar kapsamlıydı, ancak her oyuncunun filmi yapmak için ne kadar ileri gitmeye istekli olduğunu gösterdi. Etkilerinin ne kadar parlak olduğunu düşünürsek Süper silah: başına buyruk Bu sahneleri inanılmaz kılmak için ne gerekiyorsa yapmaya istekli olduklarından, görsel başarıların bir kısmı için oyunculara itibar etmek mantıklı görünüyor. Bu dublörleri gerçekten tamamlamayı başarmaları, nadiren oyunculuk yaptıklarını bile gösterdi.

Tabii ki, o sırada Süper silah: başına buyruk çekimlere başlayabilmesi için bile aylarca eğitim aldı, oyuncuların iyileşmesi çok fazla zaman almadı. Cruise’un başrolde yer alacağı için yolda başka bir filmi var. Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One14 Temmuz 2023 sürümü için ayarlanan . Cruise’un gösterileri sevdiği göz önüne alındığında, Misyon: İmkansız 7 yönetmen Christopher McQuarrie, mümkün olmaması gereken bir Cruise gösterisiyle dalga geçiyor. Tüm oyuncu kadrosunu havacılara dönüştürdükten sonra, Cruise gibi kendini işine adamış bir aktör için hiçbir dublörün gerçekten imkansız olmadığı görülüyor.

Rooster olarak görünen Miles Teller Süper silah: başına buyrukbenzer şekilde Apple TV+’larda görünecek şekilde ayarlanmıştır Boğaz, yine aksiyon dolu bir gerilim olacak, ancak yapım detayları göğüslerine yakın tuttu. Iceman’ı canlandıran Val Kilmer’in şu anda dizide yer alması planlanıyor. Riptitlerbir çete liderinin iki oğlunun etrafında dönen bir film. Riptitler şu anda ön yapım aşamasında ve karakter detayları henüz ortaya çıkmadı. Adam Asmaca’yı canlandıran Glen Powell’ın da başrolde yer alacağı bir başka filmi daha yolda. tetikçi, Richard Linklater’ın en yeni filmi. Yaklaşan projeleri göz önüne alındığında, oyuncular kesinlikle aksiyon dolu büyük rollerden çekinmiyorlar. Umarım, bu başlıklar onların Top Gun: Maverick iyi kullanmak için eğitim.

Devamı: Glen Powell’ın Yeni Donanma Filmi Top Gun: Maverick’i Daha da İyi Hale Getiriyor

Kaynak: Son tarih

Teknory