Bir Görev 2’de Beat Sabre Nasıl Elde Edilir

Yeni bir Meta(Oculus) Quest 2 sistemi satın aldınız ve oyun deneyimindeki en sürükleyici ritim oyunlarından biri olan Beat Sabre’yi oynamaya hazırsınız. Beat Sabre, indirmesi oldukça kolay ve aynı zamanda çok eğlenceli bir müzikal ritim oyunudur. Bu yazıda, Oculus Quest 2’de Beat Sabre’ı indirme ve oynama adımlarını açıklayacağız. Kısa sürede profesyonel olacaksınız. Beat Sabre’ı Yükleme Beat […]

Bir Görev 2’de Beat Sabre Nasıl Elde Edilir

Yeni bir Meta(Oculus) Quest 2 sistemi satın aldınız ve oyun deneyimindeki en sürükleyici ritim oyunlarından biri olan Beat Sabre’yi oynamaya hazırsınız.

Beat Sabre, indirmesi oldukça kolay ve aynı zamanda çok eğlenceli bir müzikal ritim oyunudur. Bu yazıda, Oculus Quest 2’de Beat Sabre’ı indirme ve oynama adımlarını açıklayacağız. Kısa sürede profesyonel olacaksınız.

Beat Sabre’ı Yükleme

Beat Sabre, benzersiz bir VR deneyimidir. Size doğru gelirken neredeyse dans eden küçük küplerle temsil edilen vuruşları kesersiniz. Ne yazık ki Beat Sabre ücretsizdi, ancak ne yazık ki her yeni Oculus Quest 2 satın alımıyla birlikte yalnızca 1 Ağustos ile 31 Aralık 2022 arasındaki sınırlı bir süre için.

Hala Beat Sabre oynayabilirsiniz, ancak 29.99$’a mal oluyor. görev. İşte indirmek için adımlar.

 1. Oculus Quest 2’yi açın ve Ana ekrana gidin.
 2. “Mağaza” seçeneğini seçin.
 3. “Beat Sabre”yi bulmak için arama çubuğunu kullanın. Arama sonuçlarından “Beat Sabre” oyununu seçin.
 4. “İndir” butonuna tıklayın ve oyunu indirmeye başlayın.
 5. İndirmenin bitmesini bekleyin.
 6. oyun yüklendikten sonra “Kütüphane” bölümünden “Beat Sabre” seçeneğini seçin.

Beat Sabre artık ücretsiz değil, bu yüzden indirmek için ödeme yapmanız gerekecek.

Oculus Quest 2’de Beat Sabre Nasıl Güncellenir?

Oyunun sorunsuz ve en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için oyunu en son sürüme de güncellemenizi öneririz. Bir süredir güncellemediyseniz, güncel tutmak için atabileceğiniz adımlar şunlardır.

 1. Telefonunuzda veya bilgisayarınızda Oculus uygulamasını açın ve Quest 2’yi uygulamaya bağlayın.
 2. Uygulamanın “Kütüphane” bölümüne gidin ve “Beat Sabre”yi bulun.
 3. Herhangi bir güncelleme varsa, işlemi başlatmak için oyunun yanındaki güncelleme düğmesine basabilirsiniz.

Otomatik güncelleme seçeneğiniz zaten açıksa güncellemeleri kontrol etmeniz gerekmeyeceğini unutmayın. Bunun yerine Beat Sabre otomatik olarak güncellenecektir.

Beat Sabre çok eğlenceli, bu yüzden onu en etkili şekilde nasıl oynayacağımıza geçelim.

Quest 2’de Beat Sabre Nasıl Oynanır?

Beat Sabre’de, müzikal ritimleri temsil eden blokları kesmek için ışın kılıçlarınızı kullanın. Bloklar, onları dilimlediğiniz yönü belirtmek için renk kodludur. Puan kazanmak için müzikle zamanında vurduğunuzdan emin olun. Ama muhtemelen söylemesi yapmaktan daha kolay, değil mi? oyun, aralarında geçiş yapabileceğiniz birçok zorluk seviyesine ve müzik parçasına sahiptir. Peki, oyun kontrolleri nelerdir ve bunları nasıl oynuyorsunuz?

 • Sol kumanda ile sol kılıcı kontrol edin. Blokları kesmek için ana tetiği ve nesneleri kapmak için kavrama düğmesini kullanabilirsiniz. Aynısı sağ kılıç ve sağ kumanda için de geçerli.
 • Sol kumandadaki joystick’i kullanarak oyunda hareket edin. Joystick’i basılı tutarak kısa mesafelere ışınlanabilirsiniz.
 • Oyunun menülerine sol taraftaki kumandadaki menü butonunu kullanarak ulaşabilirsiniz.
 • Sağ kumandadaki sıfırlama düğmesini kullanarak konumunuzu sıfırlayın.

Artık kontrolleri bildiğinize göre oyunun nasıl oynanacağına geçebiliriz.

 1. Oculus Quest 2 başlığını takın ve rahat oturması için askıları ayarlayın. Her iki denetleyiciyi de kullanmanızı öneririz.
 2. Beat Saber’ı Kitaplığınızdan başlattıktan sonra bir şarkı seçin. Yeni başlıyorsanız zorluk seviyesini düşük tuttuğunuzdan emin olun.
 3. Müzik çaldığında vuruşları temsil eden bloklar sizin yönünüze doğru hareket etmeye başlayacak. Blokları, blok rengiyle gösterilen yönde karşılık gelen ışın kılıçlarıyla kesin.
 4. Belirli mesafelerde hareket etmeniz veya ışınlanmanız gerekiyorsa, iyi bir açı elde etmek için joystick’i kullanın. Mümkün olduğu kadar çok bloğa vurarak puanlama puanlarına öncelik verin. Engellerden ve tehlikelerden de kaçınmanız gerekecek.

Bir kez alıştığınızda, kısa sürede bir sihirbaz olacaksınız.

Oculus Quest 2 için Beat Sabre gibi Diğer Oyunlar

Belki de Beat Sabre’de o kadar iyi oldunuz ki, yeni bir şey denemeye hazırsınız. Müzikal, ritme dayalı oyun oynamayı seviyorsanız, bunun için de arkanızdayız. İşte hoşunuza gidebilecek diğer bazı oyunlar.

Beat Sabre dahil pek çok ritim tabanlı dans oyunu ile kesinlikle eğlenceli bir deneyim yaşayacaksınız.

SSS

Aynı anda birden fazla kişi Beat Sabre oynayabilir mi?

Beat Sabre artık çok oyunculu bir seçeneğe sahip. Yani evet, diğer insanlarla oynayabilirsiniz. Diğer oyuncuları çok oyunculu bir lobiye davet etmeniz yeterlidir. Kabul ederlerse sizinle oturuma girebilirler.

Beat Sabre neden ücretsiz değil?

Beat Sabre, sınırlı süreli bir teklifle ücretsizdi. Oyunu hala indirip oynayabilirsiniz, ancak maliyeti 29,99 ABD dolarıdır.

Beat Sabre için özel şarkılar alabilir miyim?

Quest’te farklı uygulamalardan belirli şarkıları indirme seçenekleri vardır. Bu nedenle, şarkıların özelleştirilmesi sınırlı olsa da, yine de bazı yenilerini ekleyebilirsiniz.

Beat Sabre diğer VR platformları için kullanılabilir mi?

Evet, Beat Sabre, Oculus Rift, HTC Vive ve PlayStation VR dahil olmak üzere birçok VR platformunda mevcuttur.

Beat Sabre’nin sistem gereksinimleri nelerdir?

Oculus Quest 2’deki Beat Sabre sistem gereksinimleri arasında Oculus Quest 2 kulaklığı, iki Oculus Touch el kumandası ve oyunu indirmek ve yüklemek için bir Wi-Fi bağlantısı yer alır.

Kulaklık olmadan beat Sabre oynayabilir miyim?

Beat Sabre bir VR oyunu olduğundan, oynamak için bir kulaklığa ihtiyacınız olacak.

Air Link’i kullanarak Beat Sabre oynayabilir miyim?

Evet, Air bağlantısını kullanarak Beat Sabre oynayabilirsiniz. Ancak Oculus PC yazılımını indirip bilgisayarınıza yüklemeniz gerekecek.

Beat Sabre Dans Ettirir

Oculus Quest 2 sistemi olmayan birine Beat Sabre oynayan biri biraz komik gelebilir. VR deneyimine kendinizi kaptırmış ve eğlenirken, çok hareket etmeniz gerekebilir. Ancak sizi izleyen insanlar muhtemelen yaşadığınız eğlenceye katılmak isteyeceklerdir.

Artık Oculus Quest 2 için Beat Saber’ı nasıl alacağınızı ve oyunu nasıl oynayacağınızı biliyorsunuz. Beat Sabre hakkında ne düşünüyorsunuz? İndirmek veya oynamak zor muydu? Kontrolleri öğrenmek uzun zaman mı aldı? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Teknory