Fire TV cihazlarında eşsiz fırsatlar

Ryan Haines / Android Otoritesi Erken Prime Day anlaşmaları akmaya devam ediyor ve bu 4 Temmuz teklifleri özellikle dikkat çekici. Fire TV akış cihazlarından üçü şu anda şimdiye kadarki en iyi fiyatlarıyla ve %54’e varan tasarrufla sunuluyor. Fire TV Stick 4K, sadece 22,99$ (27 $ indirim) Prime üyeler için, önceki en düşük fiyatı olan 25 […]

Fire TV cihazlarında eşsiz fırsatlar

Ryan Haines / Android Otoritesi

Erken Prime Day anlaşmaları akmaya devam ediyor ve bu 4 Temmuz teklifleri özellikle dikkat çekici. Fire TV akış cihazlarından üçü şu anda şimdiye kadarki en iyi fiyatlarıyla ve %54’e varan tasarrufla sunuluyor.

Fire TV Stick 4K, sadece 22,99$ (27 $ indirim) Prime üyeler için, önceki en düşük fiyatı olan 25 $’ı aşıyor. Fire TV Stick 4K Max sadece 2 $ daha fazla $24.99 (30 $ indirim), daha hızlı uygulama başlatma ve daha akıcı gezinme sunar.

Maksimum akış gücü için Fire TV Cube’a geçebilirsiniz. Sekiz çekirdekli bir işlemciye ve Wi-Fi 6E desteğine sahip eller serbest ses kontrolü, TV’nizi, akış uygulamalarınızı ve akıllı ev cihazlarınızı sesinizle kontrol etmenizi sağlar. Dahili hoparlör, harici bir çıkış bağlamanıza gerek kalmadan müzik veya podcast dinleyebileceğiniz anlamına gelir. için teklif var 109,99 $ (30 $ indirim) ilk kez.

Yukarıdaki widget’lar aracılığıyla bu Prime Day Fire TV cihazı fırsatlarının üçü hakkında daha fazla bilgi edinin.

Fire TV cihazlarında eşsiz fırsatlar

Teknory