“Bir tane daha yapmak için can atıyoruz”

Özet yaratıcıları Harold ve Kumar Kal Penn ve John Cho’nun ilgisiyle potansiyel bir dördüncü film için görüşmelerin devam ettiğini doğruladı, ancak planlama en büyük engel. Şimdi bunun için harika bir zaman Harold ve Kumar 4 çünkü taş gibi komedi türünde çok az rekabet var ve Asyalı oyuncularla daha çeşitli hikaye anlatımına yönelik bir istek var. […]

“Bir tane daha yapmak için can atıyoruz”

Özet

  • yaratıcıları Harold ve Kumar Kal Penn ve John Cho’nun ilgisiyle potansiyel bir dördüncü film için görüşmelerin devam ettiğini doğruladı, ancak planlama en büyük engel.
  • Şimdi bunun için harika bir zaman Harold ve Kumar 4 çünkü taş gibi komedi türünde çok az rekabet var ve Asyalı oyuncularla daha çeşitli hikaye anlatımına yönelik bir istek var.
  • Son zamanlardaki gibi nostaljik temelli mülklerin başarısı Bill ve Ted film, izleyicilerin Harold & Kumar’ın geri dönüşünü ve ailelerinin gelişimini görmekle ilgileneceğini ve potansiyel bir olay örgüsü noktası olabileceğini öne sürüyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

İkilinin son macerasının üzerinden on yıldan fazla zaman geçmişken, potansiyel Harold ve Kumar 4 serinin yaratıcılarından oldukça emin bir güncelleme aldı. Kal Penn ve John Cho liderliğindeki komedi filmi dizisi, kendilerini sık sık yemek için Beyaz Kale’ye yapılan yürek parçalayıcı bir yolculuk, Guantanamo Körfezi’nde kilitli kalmak ve Neil Patrick’le çeşitli karşılaşmalar da dahil olmak üzere kendilerini çılgın durumların içinde bulan, aynı adı taşıyan taşçıları konu alıyor. Harris kendisinin kokmuş, kurgulanmış bir versiyonunu oynuyor. Eleştirel tepkiler farklılık gösterse de, ilk üç film gişe rekorları kırdı ve bu da potansiyel bir film hakkında çeşitli konuşmalara yol açtı. Harold ve Kumar 4.

Yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında ComicBook.com yeni Netflix şovları için Yok edilmişJon Hurwitz ve Hayden Schlossberg potansiyel hakkında bir güncelleme sundu Harold ve Kumar 4. Serinin ortak yaratıcıları, başka bir devam filmi için görüşmelerin devam ettiğini doğruladılar, hatta yakın zamanda Penn ve Cho ile bir toplantı yaparak onların da çıkarlarını doğruladılar ve en büyük aksaklığın değişen programlarından kaynaklandığını belirttiler. Hurwitz ve Schlossberg’in aşağıda neler paylaştığını görün:

Bu hepimizin yapmaya kararlı olduğu bir şey. Her şeyden önce, bir tane daha yapmak için can atıyoruz. Son zamanlarda Cobra Kai ve Obliterated arasında biraz meşgulüz. Kısa bir süre önce bir akşam yemeği yedik. Yaklaşık bir ay önce John (Cho) ve Kal (Penn) ile birlikte. Hepimiz bir tane daha yapmaktan bahsediyoruz. Bu gerçekten sadece bir zaman meselesi. Tüm programlarımıza ne zaman sığabileceğini bulmaya çalışıyor. Bu hepimizin yapmaya kararlı olduğu bir şey. Sadece bunu yapmak için zaman bulmamız gerekiyor.


Neden Şimdi Harold ve Kumar İçin Harika Bir Zaman 4

harold-ve-kumar-guantanamo-bay

Penn daha önce bir projeye olan ilgisini doğrulamıştı. Harold ve Kumar 4 2022’nin sonlarında Hurwitz ve Schlossberg’in o zamanlamada paylaştıklarını tekrarlamak, başka bir film yapmanın önündeki en büyük engellerden biri. Ancak aynı zamanda ekibin, serinin 2024 yılında gelecek olan 20. yıl dönümü için zamanında bir yol bulabileceğini de belirtti. Harold ve Kumar Beyaz Kale’ye Gidiyor Temmuz 2004’te piyasaya sürüldü. Yıldönümü dışında bile serinin geri dönmesi için şimdinin mükemmel zaman olmasının çeşitli nedenleri var.

En büyük sebeplerden biri Harold ve Kumar 4 Şimdi yayınlansa başarılı olacak şey, taş gibi komedi türünün son yıllarda büyük ölçüde hareketsiz kalması ve zaten başarılı olan serinin geri dönüşü için çok az rekabet yaratmasıdır. Bir diğeri ise genel izleyicinin tanıdık türlerde daha çeşitli hikaye anlatımına yönelik arzusu ve bu tür filmlerin başarısıdır. sevinç yolculuğu, Daima Belkim Ol Ve Çılgın Zengin Asyalılar özellikle Asya kökenli kadroların izleyiciler arasında popüler olduğunu kanıtlıyor.

Orijinal Harold ve Kumar filmler genellikle ırksal açıdan farklı oyuncu kadrosu ve Asya ve Güney Asya topluluklarına ilişkin stereotipleri yıkan senaryoları nedeniyle övgüyle karşılandı.

Ek olarak, nostaljik temelli mülklerin genel başarısı, bir grup için faydalı olabilir. Harold ve Kumar 4 er ya da geç üretilecek. Yaklaşık 30 yıllık bir ara olmasına rağmen Keanu Reeves ve Alex Winter liderliğinde Bill ve Ted franchise büyük ölçüde olumlu eleştirilere geri döndü ve izleyicilerin benzer aptal karakterlerin geri döndüğünü görmek ve aileleri hakkında bilgi edinmekle ilgilendiğini kanıtladı. Bu, bir sonraki bölümde genişletilebilecek potansiyel bir olay örgüsü noktası bile olabilir. Harold ve Kumarözellikle 2011 Noel setinde Harold’ın, Maria ve Kumar’ın Vanessa’nın hamile olduğunu öğrenmesiyle bir aile kurmaya çalıştığı görülüyor.

Kaynak: ComicBook.com

Teknory