Mallrats 2 Kevin Smith’ten Heyecan Verici Güncelleme Aldı

Mallrats 2, Kevin Smith’ten heyecan verici bir güncelleme alıyor ve kendisi de uzun zamandır beklenen devam oyununun nihayet stüdyolarda ilgi görmeye başladığını doğruluyor. Yıllar süren kalkış ve duruşlardan sonra, Mallratlar 2 Kevin Smith’ten çok heyecan verici bir güncelleme aldı. 1995 komedisi, Smith’in birbirine bağlı View Askewniverse’inin ikinci taksiti olarak hareket etti ve Brodie ve TS’ye […]

Mallrats 2 Kevin Smith’ten Heyecan Verici Güncelleme Aldı

Mallrats 2, Kevin Smith’ten heyecan verici bir güncelleme alıyor ve kendisi de uzun zamandır beklenen devam oyununun nihayet stüdyolarda ilgi görmeye başladığını doğruluyor.


Yıllar süren kalkış ve duruşlardan sonra, Mallratlar 2 Kevin Smith’ten çok heyecan verici bir güncelleme aldı. 1995 komedisi, Smith’in birbirine bağlı View Askewniverse’inin ikinci taksiti olarak hareket etti ve Brodie ve TS’ye odaklandı, iki çizgi roman hayranı ve kız arkadaşları tarafından ayrılmanın ardından alışveriş merkezine gidip oradaki kaosa kapılarak iyileşen yiğitler. Gişede başarısız olmasına rağmen, Mallratlar Smith’in birçok filminde olduğu gibi bir kült klasiği olarak kabul edilmeye devam etti ve yapımcının yalnızca sonraki View Askewniverse girişlerinde birden fazla karakteri geri getirmekle kalmayıp, aynı zamanda doğrudan bir devam filmi olasılığını da keşfettiğini gördü. gerçekleşmeye her zamankinden daha yakın olabilir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Onun son bölümünde Ötesinde Şişman Adam podcast’inde Kevin Smith, 2023 için geliştirme aşamasında olduklarına dair bazı içgörüler sundu. Bir dizi proje yazmaktan duyduğu heyecanı dile getirmesine rağmen, Smith özellikle şu konularda heyecan verici bir güncelleme sundu: Mallratlar 2uzun zamandır beklenen devam filminin sonunda stüdyoların ilgisini çektiğini ve 2023’te çekime başlayabileceğini ortaya koyuyor. Smith’in ne dediğini ve aşağıdaki 2 saat 2 dakika işaretindeki podcast’teki açıklamasını görün:

Bir sürü şeyim var. Yılın ilk birkaç ayında yazacağım. Diğer insanlar için bir sürü yazma projem var, bu yüzden ne yazık ki ifşa etme özgürlüğüm yok, ama bazıları harika. Bu, kendim için yaptığım şeylerden farklı bir canavar. En çok neyi dört gözle bekliyorum? Mallrats 2: Twilight of the Mallrats’ta biraz ilgi görüyoruz, yani…elinize sağlık millet. Lionsgate çalışanlarından haber aldık ve Clerks III’ün performansından çok memnun kaldılar. Başka bir şey söylememe izin verilmiyor. [Producer Jordan Monsanto] ‘Sana hiçbir şey söyleyemem çünkü o zaman gidip şovunda bunun hakkında konuşursun… ama işler iyi görünüyor, yani bu yıl alışveriş merkezine döneceğimiz yıl olabilir.

İlgili: En Kötüden En İyiye Her Kevin Smith Filmi Sıralandı (Clerks III Dahil)


Mallrats 2’nin Yapımı Neden Bu Kadar Uzun Sürdü?

Mallrats'ta Brodie Bruce

Smith olasılığını araştırıyor. Mallratlar 2 yaklaşık on yıldır, ertesi yıl çekim yapma orijinal umutlarıyla 2015’in başlarına kadar uzanan planları ortaya koyuyor. O zamandan bu yana Smith, değişiklik için bir başlangıç ​​planı da dahil olmak üzere devam oyunuyla ilgili çeşitli güncellemeler sunuyor. Mallratlar 2 bir filmden 10 bölümlük bir mini diziye, altı ağın proje için hiçbir alıma yol açmamasının ardından hurdaya çıkarıldı. Ancak 2020’nin başlarında, Smith yazmaya geri döndüğünü doğruladığında, film için en umut verici adımı gördü. Mallratlar 2şimdi başlıklı Mallratların Alacakaranlığıve orijinal oyuncu kadrosunu geri getirmeyi planlıyordu. Jay ve Sessiz Bob Yeniden Başlıyor Aparna Brielle, orijinal filmdeki Jason Lee ve Shannen Doherty karakterlerinin kızını canlandıracak.

Devam filmini gerçekleştirme konusundaki hevesine rağmen, Smith’in önündeki en büyük engel, Mallratlar 2 Universal orijinal filmin haklarını kısmen elinde tuttuğu için, yerden filmin finansmanını bir araya getiriyor gibi görünüyor. 6,1 milyon dolarlık bir bütçeyle üretilen orijinal Mallratlar vizyona girdikten sonra büyük bir hayal kırıklığı olarak kabul edildi, yani Smith’in beğenilen ilk uzun metrajlı filminin ardından Katipler, yalnızca 2,1 milyon dolar hasılat elde ettiği ve Smith’in önceki filminde görülen Kendin Yap tarzı yerine mizahı çok çocukça ve stili çok fazla bir stüdyo filmi bulan eleştirmenlerden genel olarak olumsuz eleştiriler aldığı için. film o zamandan beri büyük bir kült izlemiş olsa da, Smith’in gişe sonuçlarının tutarsız olması, Universal’ın bir devam filmini tam olarak desteklemekte tereddüt etmesini anlaşılır kılıyor.

Öte yandan, Smith’in potansiyel konusunda son dönemdeki iyimserliği Mallratlar 2 ve yakın gelecekte gelecek diğer dört film, devam filminin nihayet yerden kalktığını gösterebilir. Yapımcı geçtiğimiz günlerde Lionsgate ile olan ilişkisinin yanı sıra stüdyonun Universal ile olan bağlarının da yol açabileceğini belirtti. Mallratlar 2 yapımcılığını üstlendiği ve son iki filminin istikrarlı kritik başarılarıyla, Jay ve Sessiz Bob Yeniden Başlıyor ve Katip III, her iki stüdyo da onun daha sevilen hikayelerinden birini geri getirmek için yeniden diriliş dalgasını deneyebilir. Seyirciler potansiyel devam filmi hakkında bir haber beklerken, orijinali tekrar ziyaret edebilirler. Mallratlar şimdi Freevee’de yayınlanıyor.

Sonraki: Her Kevin Smith/View Askewniverse Filmi En Kötüden En İyiye SıralandıKaynak: Ötesinde Şişman Adam

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow