Windows 11 Pro ve ömür boyu Microsoft Office Pro Plus 2021 lisansı: 59,99 $ karşılığında satışta

TL;DR: 11 Haziran itibarıyla Windows 11 Pro ve Microsoft Office Pro Plus 2021’e sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 59,99$’a — bu, 418,99$’lık normal satış fiyatından %85 indirimli. Bilgisayarlarla ilgili bir şey şu: Piyasadaki en havalı donanıma sahip olsanız bile, en son işletim sistemi olmadan bilgisayarların özelliklerinden tam anlamıyla yararlanamayacaksınız. Yazılımınızı yükseltmek, bilgisayarınızın performansını korumak […]

Windows 11 Pro ve ömür boyu Microsoft Office Pro Plus 2021 lisansı: 59,99 $ karşılığında satışta

TL;DR: 11 Haziran itibarıyla Windows 11 Pro ve Microsoft Office Pro Plus 2021’e sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 59,99$’a — bu, 418,99$’lık normal satış fiyatından %85 indirimli.


Bilgisayarlarla ilgili bir şey şu: Piyasadaki en havalı donanıma sahip olsanız bile, en son işletim sistemi olmadan bilgisayarların özelliklerinden tam anlamıyla yararlanamayacaksınız. Yazılımınızı yükseltmek, bilgisayarınızın performansını korumak için çok önemlidir, ancak lisansların yüksek fiyatları göz önüne alındığında, kullanıcıların neden kesinlikle zorunda kalana kadar onu erteleme eğiliminde oldukları anlaşılabilir.

Hala Windows 10 ile uğraşıyorsanız, ancak Windows 11’e yükseltme için 200 ABD Doları düşürmeye isteksizseniz, Windows 11 Pro lisansı için bu anlaşma(yeni bir sekmede açılır) dalmaya ikna edebilir. Yalnızca 59,99 ABD Doları karşılığında ev veya ofis bilgisayarınıza en son Windows 11 Pro’yu yükleyebilir ve şunu elde edebilirsiniz: Ayrıca tatlı bir bonus olarak Microsoft Office Pro Plus 2021 paketinin tamamına sahip olursunuz.

Bu paket size, Microsoft’un modern çalışanlara hitap edecek şekilde tasarladığı Windows 11 için bir lisans sağlar. İş akışınızı optimize etmek için tasarlanmış bir dizi özelliğin yanı sıra çok daha sezgisel ve gözleri yormayacak şekilde yapılmış yepyeni bir arayüz sunar. Ekran alanı özelliği, mizanpajları, masaüstlerini ve sorunsuz yeniden yerleştirmeyi yakalamanıza olanak tanırken, widget’lar, önemsediğiniz içerikle ilgili güncel kalmanıza olanak tanır. Uzaktan çalışıyorsanız ve sık sık video konferanslara katılıyorsanız, arka plan bulanıklığı, göz teması, sesli odaklama ve otomatik çerçeveleme sunan Windows Studio efektlerini beğeneceksiniz. Ve güvenliğe değer veriyorsanız, cihazınıza yalnızca iyi bir üne sahip uygulamaların yüklenmesine izin vererek bir koruma katmanı ekleyen Akıllı Uygulama Kontrolü vardır.

İyi uygulamalardan bahsetmişken, paket tüm Microsoft Office 2021 Professional filosuyla birlikte gelir ve Office paketinin zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz en son sürümlerini ömür boyu yüklemenize izin verir. Bu lisansla, büyük üçlüye sahip olacaksınız: Word, Excel ve PowerPoint(yeni bir sekmede açılır) — ancak Outlook, Teams, OneNote, Publisher ve Access gibi diğer MS Office sık kullanılanlarına da erişim elde edeceksiniz.

Bu paketle, her zaman, her yerde üretken kalmanız için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

Windows 11 Pro ve Microsoft Office Pro Plus 2021 satın alırsanız(yeni bir sekmede açılır) ayrı olarak, 418 $ öksürmeniz gerekecek. Ancak sınırlı bir süre için ikisini de yalnızca 59,99 ABD Doları karşılığında satın alabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory