Black Adam nasıl izlenir – HBO Max’te yayınlanıyor mu?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-09T18:27:20 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-09T18:27:27 Black Adam yayına geliyor, işte The Rock’ın DC çıkışını nasıl izleyeceğiniz ve HBO Max’te mi yoksa başka bir platformda mı yayınlanabileceği. Dwayne Johnson yıllardır bunu söylüyor: DC evreninin hiyerarşisi, Kahndaq anti-kahramanını ve Amerika Adalet Derneği’ni tanıtan Black Adam ile değişecek – tanıdık bir yüz bile olabilir. Özet […]

Black Adam nasıl izlenir – HBO Max’te yayınlanıyor mu?

Yayınlanan: 2022-12-09T18:27:20

Güncellenmiş: 2022-12-09T18:27:27

Black Adam yayına geliyor, işte The Rock’ın DC çıkışını nasıl izleyeceğiniz ve HBO Max’te mi yoksa başka bir platformda mı yayınlanabileceği.

Dwayne Johnson yıllardır bunu söylüyor: DC evreninin hiyerarşisi, Kahndaq anti-kahramanını ve Amerika Adalet Derneği’ni tanıtan Black Adam ile değişecek – tanıdık bir yüz bile olabilir.

Özet şöyle: “Mısır tanrılarının her şeye gücü yeten güçleri bahşedildikten ve aynı hızla hapsedildikten yaklaşık 5.000 yıl sonra, Kara Adam (Johnson) dünyevi mezarından özgür bırakıldı ve benzersiz adalet biçimini modern dünyanın üzerine salmaya hazır. dünya.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

film, 21 Ekim’de sinemalarda gösterime girdi ve oldukça iyi iş çıkardı – şu anda dünya çapında yaklaşık 400 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etti. Ancak birçok hayran, Black Adam’ın akışa gelmesini bekliyor ve yakında izleyebilecekleri haberi geldi.

Black Adam’ı nasıl izleyeceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Black Adam yayını çıkış tarihi ve nereden izlenir?

Raporlara göre, Black Adam şu adreste izlenebilecek: 16 Aralık 2022 Cuma.

Black Adam yayın akışında nasıl izlenir?

Kara Adam olacak tüm aboneler için HBOMax’ta akış için kullanılabilir. Bu film muhtemelen akış hizmetindeki Zack Snyder’ın Justice League, The Batman, Wonder Woman, Shazam! ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer DC filmlerine katılacak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

İngiltere’deki izleyiciler için, filmin Sky Store’da kullanıma sunulmasından önce muhtemelen benzer bir bekleme süresi olacaktır. Amazon Primeveya diğer isteğe bağlı hizmetler aracılığıyla.

Kara Adam yarın 21 Ekim’de sinemalarda.

Teknory