Joker 2 Yönetmeni Lady Gaga’nın Harley Quinn’ini Neden Henüz Açıklamadı?

Joker 2’nin yönetmeni Todd Phillips, neden Joaquin Phoenix’in Joker’ine ilk bakışı açıklayıp Lady Gaga’nın Harley Quinn’inden birini açıklamadığını açıklıyor. şakacı 2 yönetmen Todd Phillips, Lady Gaga’nın Harley Quinn’ine neden ilk bakışı açıklamadığını açıklıyor. Joker hayranlar 2019’da gişe rekorları kıran filmin devam filminin Warner Bros.’ta çekileceğini ve Joaquin Phoenix’in Arthur Fleck olarak geri döneceğini öğrendiklerinde çok […]

Joker 2 Yönetmeni Lady Gaga’nın Harley Quinn’ini Neden Henüz Açıklamadı?

Joker 2’nin yönetmeni Todd Phillips, neden Joaquin Phoenix’in Joker’ine ilk bakışı açıklayıp Lady Gaga’nın Harley Quinn’inden birini açıklamadığını açıklıyor.


şakacı 2 yönetmen Todd Phillips, Lady Gaga’nın Harley Quinn’ine neden ilk bakışı açıklamadığını açıklıyor. Joker hayranlar 2019’da gişe rekorları kıran filmin devam filminin Warner Bros.’ta çekileceğini ve Joaquin Phoenix’in Arthur Fleck olarak geri döneceğini öğrendiklerinde çok mutlu oldular. Ancak Haziran 2022’de Lady Gaga’nın Joker’in suç ortağı Harley Quinn rolüyle kadroya katılacağı ortaya çıktığında bu coşku daha da arttı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

üretim Joker: Folie a Deux (film resmi olarak bilindiği üzere) şu anda gerçekten de yapım aşamasında. Ve fanlar, Phoenix’in Arthur Fleck olarak dönüşünde ilk bakış görüntüsüyle heyecan verici bir şekilde şimdiden tedavi edildi. Ancak ne yazık ki Lady Gaga’nın Harley Quinn’ine ilk bakış aynı anda yayınlanmadı. Hayranlar, kesinlikle bir Gaga güncellemesinin olmadığını fark ettiler ve Phillips’in DM’lerine ulaşmaya başladılar. Aslında işler o kadar gürültülü oldu ki Phillips Instagram’daki bir Lady Gaga hayran sitesine yanıt verme ihtiyacı hissetti ve tam olarak neden Gaga’ya Quinn olarak ilk bakışını henüz açıklamadığını açıkladı. Görünen o ki, Gaga henüz sete gelmediği için ilk bakışı şu anda yayınlamak imkansız. Phillips’in açıkladığı gibi (üzerinden Dijital Casus):

“DM’lerimde bu mesajların çoğunu alıyorum. Ve burada. LG’nin yeni yıl sonrasına kadar bizimle başlamadığını söylediğim için üzgünüm. Bu yüzden biraz olacak.”

İlgili: Joker 2’nin Jim Gordon’a İhtiyacı Var (& Onu Zaten Oynamış Olabilir)


Joker 2 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Joker 2 Harley Quinn Lady Gaga Joaquin Phoenix

2019’lar Joker akıl hastalığının alışılmadık derecede sert bir tasvirini içeren bir drama olarak çizgi roman filmi kalabalığından sıyrıldı. şakacı 2 şimdi onu ortalama bir çizgi roman filminden ayırmak için farklı bir numara yapacak, müzikal öğeleri Joker ve Harley Quinn dünyasına getiriyor. raporları şakacı 2‘ın müzikal yaklaşımı, hayranları doğal olarak bölüyor, ancak onun adına, orijinal Joker aktör Zazie Beetz, “yaptığını söyleyerek fikri savundu.harika duygu

Kesinlikle “harika bir anlam ifade eden” şey şakacı 2 Hayranların bakış açısından, film, Joker ilminden çok tanıdık bir yer olan Arkham Asylum’da geçiyor. Arkham Asylum ayarı, Harley Quinn’in orijinal kimliği Dr. Harleen Quinzel aracılığıyla o ikonik Batman konumuyla olan bağlantısı nedeniyle de doğru geliyor. Kesinlikle, burada atıfta bulunulan “folie a deux” şakacı 2‘ın resmi başlığı, Quinzel ve Fleck arasındaki “ikinin deliliği”nin bir tanımlamasıdır. Orijinal DCU Harley Quinn oyuncusu Margot Robbie’ye gelince, rolü devralan Lady Gaga’yı şimdiden kutsadı.

Bahsi geçen Phoenix ve Lady Gaga’ya ek olarak, Arkham seti şakacı 2 ayrıca Brendan Gleeson, Catherine Keener, Jacob Lofland ve Harry Lawtey ile birlikte geri dönen bir Beetz’i de ağırlayacak. James Gunn ve Peter Safran’ın artık DC Studios gemisini yönetmesiyle DC hiyerarşisindeki son sarsıntının, Phillips’in gerçekleştirdiği vizyon için kötü haber anlamına gelebileceği endişelerine gelince. şakacı 2, yeni güç yapısının filmi etkilemeyeceği bildirildiği için hayranlar görünüşe göre rahatlayabilir. Artık film gerçekten çekildiğine göre, hayranların yapabileceği tek şey oturup Lady Gaga’yı Harley Quinn olarak ilk kez görmelerini beklemek. Ne yazık ki, bekleme çoğu hayranın tercih ettiğinden biraz daha uzun olabilir gibi görünüyor.

Daha Fazlası: Joker 2’nin Başlığı Açıklandı: Folie á Deux Ne Anlama Geliyor?

Kaynak: Todd Phillips (aracılığıyla Dijital Casus)

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory