Black Friday MacBook Pro fırsatı: Best Buy’da 500 $ indirimli bir MacBook edinin

500 $ tasarruf edin: 22 Kasım itibarıyla, Apple M1 Pro çipli 16 inç MacBook Pro(yeni bir sekmede açılır) Best Buy’da 1999$’a satılıyor. Bu %20’lik bir tasarruf demektir. MacBook Pro’lar, yaratıcı endüstrilerdeki insanlar için standart dizüstü bilgisayarlar haline geldi. GarageBand, iMovie ve daha fazlası gibi Apple yazılımlarıyla hayranların her zaman fiyatına değer bulması şaşırtıcı değil. Tabii […]

Black Friday MacBook Pro fırsatı: Best Buy’da 500 $ indirimli bir MacBook edinin

500 $ tasarruf edin: 22 Kasım itibarıyla, Apple M1 Pro çipli 16 inç MacBook Pro(yeni bir sekmede açılır) Best Buy’da 1999$’a satılıyor. Bu %20’lik bir tasarruf demektir.


MacBook Pro’lar, yaratıcı endüstrilerdeki insanlar için standart dizüstü bilgisayarlar haline geldi. GarageBand, iMovie ve daha fazlası gibi Apple yazılımlarıyla hayranların her zaman fiyatına değer bulması şaşırtıcı değil. Tabii ki, indirimde her şey daha iyidir.

22 Kasım itibarıyla 2021 16 inç MacBook Pro satışta(yeni bir sekmede açılır) perakendecinin Black Friday anlaşmaları sayesinde Best Buy’da 1999 $ karşılığında. Fiyat düşüşü, 500 $ veya %20 indirim anlamına gelir. Bu, Amazon’un mevcut fiyatıyla olumlu bir şekilde karşılaştırılır.(yeni bir sekmede açılır) 2199$, ki bu sadece %12’lik bir indirim.

Bu özel MacBook Pro, yüksek kaliteli grafik ekranı, harika pil ömrü ve çok alay edilen dokunmatik çubuğun kaldırılmasıyla övüldü. MacBook Pro, M1 veya M1 Pro çip, Liquid Retina XDR ekran, 16 GB RAM ve 512 GB SSD alanı içerir. HDMI, MagSafe 3 ve Thunderbolt bağlantı noktaları geri döndü.

1999 $’lık MacBook Pro’nun fiyatı, bilgisayarı yalnızca temel görevler için kullanması gereken kişiler için hala oldukça ağır. (Eğer durum buysa, bu hafta Black Friday dizüstü bilgisayar fırsatları sayfamıza yer işareti koymanızı öneririz.) Ancak, editörler, müzisyenler ve grafik tasarımcılar bir ziyafet bekliyor.


Teknory