En İyi SheetMagic fırsatı: ChatGPT’yi Google E-Tablolar ile birleştiren yapay zeka aracında %83 indirim

TL;DR: SheetMagic Tek Kullanıcı Planına ömür boyu abonelik 40,54 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %83 tasarruf etmenizi sağlar. Hem ChatGPT’yi hem de Google E-Tablolar’ı seviyorsanız, SheetMagic’te birlikte nasıl çalıştıklarını seveceksiniz. İş akışınızı otomatikleştirmek ve normalde tekrarlanan görevleri kolaylaştırmak için ChatGPT’nin yapay zeka gücünü Google E-Tablolar’ın organizasyonuyla birleştirir. Yalnızca 40,54 £ karşılığında ömür boyu abonelik […]

En İyi SheetMagic fırsatı: ChatGPT’yi Google E-Tablolar ile birleştiren yapay zeka aracında %83 indirim

TL;DR: SheetMagic Tek Kullanıcı Planına ömür boyu abonelik 40,54 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %83 tasarruf etmenizi sağlar.


Hem ChatGPT’yi hem de Google E-Tablolar’ı seviyorsanız, SheetMagic’te birlikte nasıl çalıştıklarını seveceksiniz. İş akışınızı otomatikleştirmek ve normalde tekrarlanan görevleri kolaylaştırmak için ChatGPT’nin yapay zeka gücünü Google E-Tablolar’ın organizasyonuyla birleştirir. Yalnızca 40,54 £ karşılığında ömür boyu abonelik kazanın.

SheetMagic, AI içeriğini bir Google E-Tablosu halinde düzenlerken toplu olarak oluşturmanıza olanak tanır. Her şeyi normal bir ChatGPT istemine sıkıştırmak yerine, verileri sütunlara ayırabilir ve daha iyi AI içeriği elde edebilirsiniz.

Belki sosyal medya için başlıklar yazmak istersiniz. Paylaşmak istediğiniz ürünleri veya fikirleri listelemek için bir sütun oluşturun ve içerik oluşturmak için “=AI(“İstekiniz Burada”) işlevini kullanın. Bir ton, hedeflenen yaş aralığı ve daha fazlasını belirterek, geleneksel ChatGPT’de olduğu gibi spesifik olmaktan çekinmeyin.

Veya süreci daha da kolaylaştırmak için hücreleri birleştirin. Ayrıntılı yanıtlar almak için AI istemlerinize SEO anahtar kelimelerini, ürün açıklamasını, fiyatı veya başka herhangi bir şeyi ekleyin; bunları başka herhangi bir işlevde yaptığınız gibi sıralamanız yeterlidir.

Ayrıca yapay zeka tarafından oluşturulan içeriği belirli sütunlara veya tablolara göre sıralayabilirsiniz. Bu, AI içeriğinizin organize edileceği ve kullanıma hazır olacağı anlamına gelir.

SheetMagic’in çok yönlülüğü burada bitmiyor. Aşağıdaki gibi özelliklerden yararlanın:

  • Tam sayfa içeriğini doğrudan Google E-Tablolar’da görmek için URL’ler ekleyin. Ardından, içerik oluşturmak için bu içeriği AI istemlerinizde kullanın.

  • Diller arasında sorunsuz kullanım. İsteminizi herhangi bir dilde vermeniz veya çeviri için aracı kullanmanız yeterlidir.

  • Yapay zeka işlevlerinizi yapılandırmanın en etkili yolunu keşfetmenize yardımcı olacak bir bilgi istemi kitaplığına erişin.

SheetMagic’in bu ömür boyu aboneliği sınırsız kullanımı destekler. OpenAI API anahtarınızı ekledikten sonra ömür boyu ihtiyaç duyduğunuz kadar içerik oluşturun.

Artık ömür boyu tek kullanıcı planı için yalnızca 40,54 £ olan Sheet Magic ile ChatGPT ve Google E-Tablolar’ın sihirbazlığını keşfedin.

Teknory